Vítej ve světě

Kouzelných říší

Je to i Tvůj svět.

Ještě jsi o Kouzelných říších neslyšela?

Podívej se na kouzelný rozhovor níže a hned budeš vědět víc!

Zaujal Tě svět Kouzelných říší?

  • Chceš se o něm dozvědět víc?
  • Zajímá tě esence Tvé duše?
  • S jakou říší jsi spjatá?

Vyber si:

Brzy se můžeš těšit na

Co o Kouzelných říších říkají?

Když jsem si četla, co Žaneta nabízí za služby, hned mě zaujal realm reading. Byla jsem hodně zvědavá, ale moc nevěděla, co mám čekat. Výsledek ovšem předčil všechno! Příjemné povídání, dokonalý vhled a souvislosti do mého života, o kterých se mi ani nesnilo! Zařazení podle Doreen Virtue, které mi Žanet láskyplně zprostředkovala, mi hodně pomohlo pochopit moje vlastní prožívání, co přináším světu a hlavně mě spojilo sama se sebou zas o něco víc a hlouběji. Své zařazení do říší jsem si zhmotnila do panenky z ovčí vlny a to ještě umocnilo už započaté léčení. Díky tomuto úžasnému vhledu se mi nastartoval hluboký očistný a léčivý proces, za který jsem velice vděčná. Děkuji, děkuji, děkuji!

Markéta NemetonaPosvátný háj

"Jsou věci, které přijdou v pravý čas. V době, kdy vám mohou nejlépe pomoci. Pro mě to bylo Realm reading, které na mě na vašich stránkách doslova blikalo. Nesmírně oceňuji Žanetiny zkušenosti i intuici. Jen jsem nevěřícně zírala, protože to, co říkala, byly mé myšlenky a pocity vtělené do slov. Bylo to, jako bych se na chvíli mohla vrátit domů. Najednou mi nejen někdo rozuměl, ale zároveň mě ujišťoval, že vše, co cítím, je v pořádku. Že vše, co mě v životě potkává, i to, jak reaguji, má svůj důvod. Pochopila jsem, jakou roli hraji v životě ostatních, ale i tom svém. Dozvěděla jsem se, jak své dary, svou sílu, ale i své slabůstky, přijmout a předávat energii dál. Přijala jsem je. I sebe."

Klaudie FachinellCesty k dítěti

Ještě jednou moc děkuji. Když jsem se na to všechno s odstupem podívala, tak mi to nejvíc pomohlo v tom, že vím, kam směřovat, mám to nějak uchopeno. Mám se o co opřít, a je mi v tom dobře. Mám před sebou cestu, ale to je ok.

Katka

Máš otázky?

Napiš mi na zaneta@zanetaariati.cz.