René Roman Ariati

René Roman Ariati

Kouč, Soul Healing terapeut, mentor s více než 20letou praxí, autor konceptu Deep joga.

Pomáhám lidem najít cestu k lepšímu životu pochopením souvislostí a proměnou nespokojenosti na spokojenost.

Vedu klienty z nedostatku do své síly, ve všech úrovních a oblastech života.

Zadej svůj e-mail a dám ti vědět,

až bude další meditace zdarma

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde.

Reference

Roman Ariati je úžasný, hluboce naladěný a vnímavý muž, který vás jemně a laskavě provází zákoutími duše a vašimi vnitřními příběhy. Již několikrát jsem využila jeho služeb léčení a pokaždé to bylo hluboce uvolňující, relaxační a změnu přinášející. Jeho vhledy a naladění jsou přesné, jasné a výstižné. Ve chvílích rozbouřených emocí či myšlenek mi umožnil najít znovu vnitřní klid, spojení se sebou a rovnováhu. Děkuji za jeho provázení a léčení.
Markéta Vlčková - Posvátný hájwww.nemetona-posvatny-haj.com
Roman Ariati is a clear channel and a gifted intuitive healer. He is the embodiment of the divine masculine energy, which is so needed on the planet today. He brings a lot of love and caring to his sessions, as well as his years of experience in body work. I am an energy healer myself, but Roman is who I go to when I need help.
Karen Sommers - Narama Healingwww.karensommers.com