Už od dětství jsem si čarovala splněná přání, vnímala energii a trvala jsem na tom, mít v pokoji mističku se solí. 

Životem mě provází téma DŮVĚRA V ŽIVOT. Když věřím, tak tvořím a miluju svůj život, právě tak jak je. A tak každý den, zas a znova, objevuji, praktikuji, hledám a učím se žít důvěru v život, v sebe. 

A to předávám dál. 

Moje služby

Z důvodů rodičovské dovolené upozorňuji na delší objednací lhůty.

PODNIKÁM

Business brainstorming

Intenzivní, 1,5h dlouhá konzultace pro podnikatelky. Slouží pro vyjasnění otázek a nasměrování.

Business workshop

Půldenní workshop pro podnikatelky. Součástí je napojení na vyšší vedení a propojení s podstatou podnikání.

POTŘEBUJI RITUÁL

Návrh rituálu

Intuitivní návrh rituálu k dané situaci. Návrh je možné realizovat samostatně.

Osobní rituál

Předsvatební, předporodní, narozeninový, očistný a jakýkoliv jiný osobní rituál na míru. Rituál slouží pro integraci životního přechodu, zpracování dané situce.

LADÍM SE NA SEBE

Naladění na duši

Naladění na duši a zodpovězení otázek k dané situaci, nejčastěji při přípravě na porod, při zdravotních obtížích, na životním rozcestí, pro komunikaci s dítětem. 

Harmonizační nahrávka

Osobní, 3-5min dlouhá nahrávka - vzkaz od duše, andělů nebo průvodců. Cílem je podpora, posílení, výživa, harmonizace.

Díky své předešlé profesi jsem už absolvovala workshopů a školení na téma business opravdu nespočet. Se Žanetou ale nečekejte, že nic z toho co už znáte. Nebudete řešit tvrda čísla a fakta. Žaneta vás pěkně pomalu a žensky provede celým workshopem. Seznámí vás například s vašim ideálním klientem, zjistíte, co přesně od vás chce a potřebuje a kde ho můžete potkat. To vše ve společnosti stejne naladěnych žen, ktere milují své podnikání celým srdcem podobne jako vy nebo Žaneta. Nakonec nebudete chtít, aby to všechno skončilo, nebude se vám chtít opustit tuhle inspirující atmosféru. Dárek, který na vás na samém závěru ceka je opravdovou bombou a tresinkou na pomyslném dortu. Pokud si tedy potřebujete ujasnit, jakým směrem se ve svem podnikání vydat, tak setkání se Žanetou na workshopu vám určite ukáže cestu.
Katka SorkováInteriérová designerka, Design house KK
Brainstorming byl pro me uzasnou a inspirujici jizdou, ktera me velice jemne, jasne a zaroven presne navedla tam, kam jsem potrebovala a zatahala za ty spravne nitky. Konzultovala jsem zacatky podnikani a kam nasmerovat sve sily, a vysla z toho paradni smes proudicich napadu a zaroven velice prakticky ukotvenych doporuceni a rad. Zaneta je skvela, moc mila, otevrena a vzdy presne uhodi hrebik na hlavicku.  Ted se citim motivovana, zorganizovana, s elanem a duverou v dalsi kroky. Jeste jednou mooc diky!
Zuzana Auterská
První setkání se Žanetkou bylo zvláštní. Přišla mi jako nepřístupná dáma vzbuzující respekt. Jak hluboce jsem se mýlila. Můj respekt k ní vzrostl po dalších setkáních. Je to úžasná bytost. Diskuse a povídání se Žanetkou je jako živá voda. Nadhled, hladivá a povzbuzující slova, pochopení, otevřenost, důvěra, upřímnost, akčnost jsou hodnoty, které mi přinesly do života skvělé věci. Ukázala mi, že jsem skvělá i já a kudy může vést moje cesta. Navíc má krásný pohled nejen na osobní, vnitřní a duchovní věci ale i na byznysové věci. Děkuji za mnoho <3
Ivana CikánkováZakladatelka projektu Ženy v realitách
Milá Žaneto, moc Ti děkuji za laskavé a jemné vedení mého rituálu na pročištění ženské rodové linie. Vybrala jsi neomylně kouzelné odlehlé místo v Divoké Šárce, které jen podporovalo můj záměr. Moc jsem si rituál užila a do dneška z něj čerpám sílu. Vždy když si na něj vzpomenu, tak si užívám tu jemnou, ženskou podporující energii a zároveň sílu žen mého rodu. Díky.
Petra TorováAromaterapeutka, Voňavá alchymie
Záříjový úpněk byl pro mě velmi intenzivní. Jeho sílu jsem vnímala už tak 10 dní předem. Těšila jsem se, že to všechno po něm trochu poleví a mě se bude lépe dýchat. Že využiju uplňkový potenciál, jeho magickou sílu, že odhodím vše nepotřebné a připravím se na nové. Jelikož jsem se už v srpnu účastnila úplňkového rituálu s Žanetou   a Janou z Našeho prostoru,cítila jsem že to bude silné. Nakonec to předčilo moje očekávání, a odcházela jsem v naprosto euforické náladě. Odnesla jsem si cenné rady, povbuzení a naději. Na rituálu jsme tančily, křičely, čarovaly, meditovaly,cvičily, sdílely, jedly a pily. Celým večerem nám byla nápomocná Máří Magdaléna. Setkání s ní pro mě bylo nádherné. Sdělila mi velmi zajímavé informace... Pokud si chcete užít krásné tři hodiny ve vyživujícím ženském kruhu, pojďte příště čarovat s námi. Žaneta a Jana jsou bohyně! Děkuji, že jsem to mohla zažít.
Eliška Lapčíková
Workschop se Žanetou je nezapomenutelné setkání s ni osobně ale i s ostatními ženami.   Předčil všechna má očekávání, které jsem měla. V příjemném prostředí formou meditace a dalšími úkoly, jsem se dostala odpovědi na otázky ohledně   mého podnikání a vnesly jasno do mých myšlenek. Už vím jakým směrem jít dál. Pro mě osobně byl nejsilnější zážitek setkání s duší mého podnikání. Celý workschop se nesl v duchu porozumění a přátelství. Na závěr jsme každá dostala osobní dárek, který nikde jinde nedostanete.
Věra
Děkuji Žanet za skvělý workshop o podnikání, za milé vedení na podnikatelské cestě. Když jsem se na workshop přihlašovala, bylo mé podnikání ve fázi touhy a přání. Jen jsem se přihlásila, kola se roztočila a do Prahy už jsem jela jako začínající podnikatelka :). Na začátku má každá spousty otázek a nejistot, proto mým cílem bylo zjistit, jestli tato cesta je tou pravou, jestli je v souladu se mnou a s mým posláním. Ani Žanet, ani jinou účastnici kurzu jsem předem neznala, přesto jsme si výborně všechny rozumněly. I způsob vedení workshopu byl pro mě nový a zároveň velmi objevný. Pomohl mi v sobě objevit novou sílu, našla jsem svoje slabiny, na kterých je třeba zapracovat, a také způsob jak svoje podnikání vést k nejlepšímu úspěchu ve smyslu, jak mého naplnění, tak výdělku. Workshop bych doporučila každé ženě, která již podniká a chce další rozvoj, tak ženě, která jen o podnikání přemýšlí. Je to krásný zážitek se zaručeným výsledkem :).
Zuzka JanglováMajitelka Obchuudek a Zero Waste iniciátorka

Máš otázky?

Napiš mi na zaneta@zanetaariati.cz.