Vítej ve světě

Kouzelných říší

Je to i Tvůj svět.

Ještě jsi o Kouzelných říších neslyšela?

Podívej se na kouzelný rozhovor níže a hned budeš vědět víc!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Díky Žanetě jsem objevila svět Kouzelných říší, který mě doslova pohltil. Je to pro mě typologie osobnosti, která mi pomohla zodpovědět spoustu emocionálních otázek o sobě i o lidech z mého okolí, získala jsem větší úctu sama k sobě a ke svým typickým vlastnostem a odpustila sobě i ostatním. Dívám se teď jinak na svět a v mnohém mám jasno, je to velká úleva. Děkuji za tohle světlo a spřízněnost, moc mě to těší.
Tereza K.

Zaujal Tě svět Kouzelných říší?

  • Chceš se o něm dozvědět víc?
  • Zajímá tě esence Tvé duše?
  • S jakou říší jsi spjatá?

Vyber si:

Milá Žaneto, chci Ti moc poděkovat za Tvůj e-book Kouzelné říše, přečetla jsem ho hned. Vyšla mi kombinace Vtělený anděl, Elementál a Hvězdní lidé, ale Vtělený anděl u mně jednoznačně převládá. Po tomto zjištění mně náhle zasáhl smutek, pocit jako by se mi chtělo brečet, trvalo to do večera. Nechtěla jsem být anděl. Jsem asi jedna z těch, která by ráda uvěřila, že může být víla. Víly to přece mají v životě lepší. Tento pocit ale najednou sám odešel a vystřídalo ho přijetí. Na úrovni, kterou jsem předtím nepoznala. Asi si nedokážu vybavit pocit, snad ani v dětství, kdy bych si připadala takhle přijatá, tak jak jsem. Cítím vděčnost a vnitřní sílu, protože vím, že jsem v pořádku, děkuji mockrát 🙂 !! S láskou, Bára
Bára K.

Co o Kouzelných říších říkají?

Milá Žanet, ebook se mi moc líbí! Kromě hodnotného obsahu se mi líbí i vizuálně - graficky, hodně obrázků...Je dělaný zábavnou formou, hned mě vtáhnul do děje, hned si mě přitáhl, že jsem se nemohla odtrhnout od čtení:-). Ano, musím říct , že mi hodně rozšířil obzory. Dal mi odpovědi na mnohé mé otázky a větší pochopení k sobě i k druhým. Je to vlastně jistý "druh" typologie člověka. Na 1. pohled jiný, trochu pohádkový, trochu zvláštní. A přesto sedí jak poklice na hrnec! Oceňuji praktičnost a okamžitou použitelnost do života v mnoha oblastech. Celkem jednoduše a rychle se tato "typologie" zažere až pod kůži. Najednou prostě víte, chápete. Chápete víc sebe, víc druhé. S tím přichází úleva a respekt. Fakt jsme všichni v pořádku takoví, jací jsme. Jen je někdo Anděl a druhý patří k Hvězdným. Prostě jen jiná říše:-). Jsem moc ráda, že teď už to vím! Děkuji Ti! Saša
Saša Němcová
Když jsem si četla, co Žaneta nabízí za služby, hned mě zaujal realm reading. Byla jsem hodně zvědavá, ale moc nevěděla, co mám čekat. Výsledek ovšem předčil všechno! Příjemné povídání, dokonalý vhled a souvislosti do mého života, o kterých se mi ani nesnilo! Zařazení podle Doreen Virtue, které mi Žanet láskyplně zprostředkovala, mi hodně pomohlo pochopit moje vlastní prožívání, co přináším světu a hlavně mě spojilo sama se sebou zas o něco víc a hlouběji. Své zařazení do říší jsem si zhmotnila do panenky z ovčí vlny a to ještě umocnilo už započaté léčení. Díky tomuto úžasnému vhledu se mi nastartoval hluboký očistný a léčivý proces, za který jsem velice vděčná. Děkuji, děkuji, děkuji!
Markéta NemetonaPosvátný háj
"Jsou věci, které přijdou v pravý čas. V době, kdy vám mohou nejlépe pomoci. Pro mě to bylo Realm reading, které na mě na vašich stránkách doslova blikalo. Nesmírně oceňuji Žanetiny zkušenosti i intuici. Jen jsem nevěřícně zírala, protože to, co říkala, byly mé myšlenky a pocity vtělené do slov. Bylo to, jako bych se na chvíli mohla vrátit domů. Najednou mi nejen někdo rozuměl, ale zároveň mě ujišťoval, že vše, co cítím, je v pořádku. Že vše, co mě v životě potkává, i to, jak reaguji, má svůj důvod. Pochopila jsem, jakou roli hraji v životě ostatních, ale i tom svém. Dozvěděla jsem se, jak své dary, svou sílu, ale i své slabůstky, přijmout a předávat energii dál. Přijala jsem je. I sebe."
Klaudie FachinellCesty k dítěti
Ještě jednou moc děkuji. Když jsem se na to všechno s odstupem podívala, tak mi to nejvíc pomohlo v tom, že vím, kam směřovat, mám to nějak uchopeno. Mám se o co opřít, a je mi v tom dobře. Mám před sebou cestu, ale to je ok.
Katka

Máš otázky?

Napiš mi na zaneta@zanetaariati.cz.