Cítíš volání?

Chceš se ponořit mezi 

Kouzelné říše

hlouběji?

TÍHA

Chaos

Odpojení

LEHKOST

Svoboda

Přirozenost

Co si pro sebe vybereš?

Vítej ve světě

Kouzelných říší

Je to i Tvůj svět.

Kdy už si zvolíš sebe?

Je to tvoje volba.

Je čas pustit vše,

  • čemu jsi o sobě uvěřila.
  • co ti napovídali druzí.
  • co jsi přijala z rodiny.
  • co ti nadiktovalo okolí.

Teď je ten čas

dotknout se své přirozenosti.

 

Tvoje duše šeptá

máš na mnohem víc.

 

Život je přece mnohem víc.

JSEM SPOKOJENÁ,

zůstávám,

kde jsem.

🙏🙏🙏

JSEM ZVĚDAVÁ,

jdu do hloubky

sebepoznání.

👇👇👇

ONLINE KURZ

Kouzelné říše

tě vezme pěkně do hloubky.

Je to kurz nabitý informacemi, pochopením a aha momenty.

Přinese ti úlevu, odlehčení a přijetí.

A bude tě to bavit!

Online kurz obsahuje

  • 10 lekcí o Kouzelných říších
  • 5 bonusů na propojení se svou říší
  • Praktické rady a tipy, sdílení zkušeností
  • Konkretní příklady, jak s říšemi pracovat a vtáhnout jejich pomoc do života
Díky Žanetě jsem objevila svět Kouzelných říší, který mě doslova pohltil. Je to pro mě typologie osobnosti, která mi pomohla zodpovědět spoustu emocionálních otázek o sobě i o lidech z mého okolí, získala jsem větší úctu sama k sobě a ke svým typickým vlastnostem a odpustila sobě i ostatním. Dívám se teď jinak na svět a v mnohém mám jasno, je to velká úleva. Děkuji za tohle světlo a spřízněnost, moc mě to těší.
Tereza K.

V životě kolem sebe máme kouzelné bytosti, aby nám pomohly se vším, čím procházíme.  

Je jen na nás, jestli je pozveme dál.

Žanetka je pro mě žena s hlubokými vhledy a velkým rozhledem. Má skvělý dar propojení souvislostí mezi světem duše a každodenní praktickou realitou. Kurz kouzelné říše mi přinesl spoustu „aha momentů“. Pochopila jsem, že moje někdy nadměrná emocionalita, empatie, soucítění, hypersenzitivita.. souvisejí s kouzelnou říší mojí duše. Ulevilo se mi. Přestala jsem se cítit jako „divná“. Přestala jsem se tolik vnitřně trápit kvůli své váze. Pochopila jsem další hluboce zakořeněný vzorec mého fungování. Na kurzu jsem se dozvěděla i, co je mi přirozené. Co mi může prospívat a co ne. Pochopila jsem, proč tak miluju lehké a vzdušné oblečení. Jak konkrétně můžu rozvíjet svoje dary. Navíc Žanetka dovede vytvořit skvělou a zároveň i čarovnou atmosféru, která na vás dýchne i skrz online kurz. Pokud hledáte další střípek do mozaiky, věřím, že tenhle kurz vás určitě obohatí. A nejen on. Cokoliv jsem s Žanetkou absolvovala, mě vždycky posunulo.
Šárka Hošková
Ahoj Žanet, Jsem vděčná za poznání, které se mi na kurzu Kouzelných říší dostalo. Bylo to (a pořád je) pro mě laskavé pohlazení pro duši. Pomohlo mi lépe pochopit sebe sama. Pochopila jsem, proč se mi děly určité věci a proč reaguji tak, jak reaguji. Pochopila jsem, že není třeba nic měnit. Že jsem naprosto v pořádku taková, jaká jsem. Já, i ti druzí. Pochopila jsem totiž svou andělskou říši a přijala ji. A dostavila se naprostá úleva a klid. Práci s Říšemi jsem s radostí začlenila do svého života. Ono je to totiž dost „hustý“. V Říších cítím úlevu a okamžitou pomoc pro život, zároveň však i mystiku a tajemství. Říše nám mohou, alespoň podle mě, velmi pomoci žít šťastný a naplněný život. A to prostě stojí za to! (Také velmi oceňuji praktické rady a tipy, co dělat „když“ nebo jak pracovat „s“…)
Saša Němcová

Online kurz obsahuje tyto lekce

Co jsou kouzelné říše

Jak využít jejich sílu

Co mají všechny říše společné

Elementálové

Říše moudrých

Hvězdní lidé

Vtělení andělé

Nejčastější kombinace říší

Srovnání Kouzelných říší

Plus bonusovou lekci 

Záměny Kouzelných říší

Kouzelné říše a vztahy

Ve videích se naučíš rozpoznat Kouzelné říše u sebe i u druhých.

Navíc se můžeš těšit na BONUSY,

které ti pomohou propojit se hlouběji se svou říší.

🎉✨💖

Fonty & Kouzelné říše

Kouzelné říše & vůně

Jóga pro Kouzelné říše

Vzkaz Kouzelných říší

A speciální šamanský rituál na propojení se svou říší

Hodnota online kurzu

Kouzelné říše

je 3 500 Kč.

Prodejní cena je 

1790 Kč.

0
rituál
0
bonusy
0
lekcí
0
výživných videí

Za všech okolností si volím sebe.

Co o Kouzelných říších říkají?

Když jsem si četla, co Žaneta nabízí za služby, hned mě zaujal Realm reading – Kouzelné říše. Byla jsem hodně zvědavá, ale moc nevěděla, co mám čekat. Výsledek ovšem předčil všechno! Příjemné povídání, dokonalý vhled do mého života a souvislosti, o kterých se mi ani nesnilo! Zařazení podle Doreen Virtue, které mi Žanet láskyplně zprostředkovala, mi hodně pomohlo pochopit moje vlastní prožívání, to, co přináším světu, a hlavně mě spojilo samu se sebou zas o něco víc a hlouběji. Své zařazení do říší jsem si zhmotnila do panenky z ovčí vlny a to ještě umocnilo už započaté léčení. Díky tomuto úžasnému vhledu se mi nastartoval hluboký očistný a léčivý proces, za který jsem velice vděčná. Děkuji, děkuji, děkuji!
Markéta NemetonaPosvátný háj
Jsou věci, které přijdou v pravý čas. V době, kdy vám mohou nejlépe pomoci. Pro mě to bylo Realm reading – Kouzelné říše, které na mě na vašich stránkách doslova blikalo. Nesmírně oceňuji Žanetiny zkušenosti i intuici. Jen jsem nevěřícně zírala, protože to, co říkala, byly mé myšlenky a pocity vtělené do slov. Bylo to, jako bych se na chvíli mohla vrátit domů. Najednou mi nejen někdo rozuměl, ale zároveň mě ujišťoval, že vše, co cítím, je v pořádku. Že vše, co mě v životě potkává, i to, jak reaguji, má svůj důvod. Pochopila jsem, jakou roli hraji v životě ostatních, ale i v tom svém. Dozvěděla jsem se, jak své dary, svou sílu, ale i své slabůstky přijmout a předávat energii dál. Přijala jsem je. I sebe.
Klaudie FachinellCesty k dítěti
Ještě jednou moc děkuji. Když jsem se na to všechno s odstupem podívala, tak mi to nejvíc pomohlo v tom, že vím, kam směřovat, mám to nějak uchopeno. Mám se o co opřít a je mi v tom dobře. Mám před sebou cestu, ale to je ok.
Katka
K e-booku se často vracím, je moc hezky napsaný a spoustu informací, které na poprvé nejde všechny pochytat.
Dagmar K.
Milá Žanet, ebook se mi moc líbí! Kromě hodnotného obsahu se mi líbí i vizuálně - graficky, hodně obrázků...Je dělaný zábavnou formou, hned mě vtáhnul do děje, hned si mě přitáhl, že jsem se nemohla odtrhnout od čtení:-). Ano, musím říct , že mi hodně rozšířil obzory. Dal mi odpovědi na mnohé mé otázky a větší pochopení k sobě i k druhým. Je to vlastně jistý "druh" typologie člověka. Na 1. pohled jiný, trochu pohádkový, trochu zvláštní. A přesto sedí jak poklice na hrnec! Oceňuji praktičnost a okamžitou použitelnost do života v mnoha oblastech. Celkem jednoduše a rychle se tato "typologie" zažere až pod kůži. Najednou prostě víte, chápete. Chápete víc sebe, víc druhé. S tím přichází úleva a respekt. Fakt jsme všichni v pořádku takoví, jací jsme. Jen je někdo Anděl a druhý patří k Hvězdným. Prostě jen jiná říše:-). Jsem moc ráda, že teď už to vím! Děkuji Ti! Saša
Saša Němcová
Ďakujem krásne za Váš podnetný ebook. Zahryzla som sa doň okamžite. Zdá sa, že až po prečítaní ebooku som si uvedomila, ako a s ktorými ríšami komunikovať môžem a ako sa s nimi spájať a mať dobre „poprepájané káble“ 😊
Andrea M.
Milá Žaneto, chci Ti moc poděkovat za Tvůj e-book Kouzelné říše, přečetla jsem ho hned. Vyšla mi kombinace Vtělený anděl, Elementál a Hvězdní lidé, ale Vtělený anděl u mně jednoznačně převládá. Po tomto zjištění mně náhle zasáhl smutek, pocit jako by se mi chtělo brečet, trvalo to do večera. Nechtěla jsem být anděl. Jsem asi jedna z těch, která by ráda uvěřila, že může být víla. Víly to přece mají v životě lepší. Tento pocit ale najednou sám odešel a vystřídalo ho přijetí. Na úrovni, kterou jsem předtím nepoznala. Asi si nedokážu vybavit pocit, snad ani v dětství, kdy bych si připadala takhle přijatá, tak jak jsem. Cítím vděčnost a vnitřní sílu, protože vím, že jsem v pořádku, děkuji mockrát 🙂 !! S láskou, Bára
Bára K.

Online kurz 

Kouzelné říše

objednáš přímo tady. 

👇👇👇

Vyber si samostatný kurz nebo podporující balíček.

Balíček obsahuje kromě online kurzu ještě 

Osobní vůni

Panenku

Esenci

Vše na míru, vyrobené přesně pro tebe, aby ses spojila se svou říší. Cena balíčku je včetně poštovného pro všechny 3 produkty.

Máš otázky?

Napiš mi na zaneta@zanetaariati.cz.