Omalovánky

Kouzelné říše

Úleva ve vztazích

Zjednodušení komunikace
Porozumění

Když vím, kdo jsem, co potřebuji a jak komunikuji,

a vím to také o svém dítěti, naše soužití je harmonické.

Je nám spolu dobře.

Umíme si užít společný čas.

Často se s dětmi dostáváme do situací, kdy jim nerozumíme.

Abychom hlouběji porozuměly svým dětem a mohly hledat tvořivé cesty spolu-žití, vytvořila jsem pro děti testovací

OMALOVÁNKY

Jak to funguje?

Do e-mailu Ti v základní verzi přijdou:

Omalovánky

dvě A4 k vytištění

Inspirace

jak s omalovánkami pracovat

Krátký 5ti otázkový test

s vyhodnocením

Základní charakteristika

Kouzelných říší

V plné verzi ještě navíc:

Spoustu textu, nápovědy a inspirace přímo od bytostí Kouzelných říší.

Popsané

Potřeby dítěte a potřeby rodiče jednotlivých říší

Příklady

jak spolu vyjít

Bude vyhodnocení vážně odpovídat?

K omalovánkám jsem přidala i krátký test, aby byl výsledek co nejpřesnější. Navíc Ti k nim přijde i návod a inspirace, jak s nimi pracovat. Je možné, že si zpočátku nebudeš jistá, ale omalovánky Ti otevřou cestu poznávání Tvých dětí v nové rovině. Když budeš své děti pozorovat s vědomím, ke které říši tíhnou, brzy se výsledek zpřesní.

Můžu přes omalovánky otestovat i sebe?

Můžeš a určitě Tě to bude bavit, ale je možné, že výsledek bude zkreslený. Děti jsou velmi bezprostřední a intuitivní. Přirozeně tíhnou k tomu, co je jim nejbližší. My dospěláci už jsme zanešení všemi možnými vlivy, a hlavně už nám dost úřaduje mysl. Pro dospělé jsem vytvořila e-book zaměřený na otestování dospělých. Pokud chceš omalovánky pro sebe, můžou Ti posloužit jako relax nebo jako způsob napojení na svou říši.

Chceš už teď vědět o říších víc?

 

Podívej se na tento kouzelný rozhovor.

By playing the video, you agree to YouTube’s Privacy Policy.

Find out morePovolit video

Už teď můžeš tipovat, ke které říši patříš Ty a ke které patří Tvoje děti.

Díky Žanetě jsem objevila svět Kouzelných říší, který mě doslova pohltil. Je to pro mě typologie osobnosti, která mi pomohla zodpovědět spoustu emocionálních otázek o sobě i o lidech z mého okolí, získala jsem větší úctu sama k sobě a ke svým typickým vlastnostem a odpustila sobě i ostatním. Dívám se teď jinak na svět a v mnohém mám jasno, je to velká úleva. Děkuji za tohle světlo a spřízněnost, moc mě to těší.
Tereza K.

Jak se říše dědí v rodinách si můžeš přečíst kliknutím na obrázek vpravo.

 

Co vám omalovánky přinesou?

Příjemně strávený

společný čas

Společnou zábavu

a krásný tvořivý proces

Hlubší pochopení

sebe i dětí

Vyladění komunikace

Objevování nových možností soužití

Společné naladění

Kouzelné říše jsou příležitostí, jak díky netradiční typologii blíž poznat sebe i své blízké, a díky tomu objevit harmonické cesty vzájemné komunikace a soužití, 

kdy všichni jsou v pořádku tak, jak jsou.

Jsem ŽANETA ARIATI

Máma, moderní čarodějka, první certifikovaná lektorka Realm reading (čtení v říších) v ČR a autorka edice 

Kouzelné říše

Mě s mými vlastními dětmi přinášejí Kouzelné říše vzájemné porozumnění každý den.

Hvězdný čaroděj už teď potřebuje věci chápat. Když je chápe je v pohodě a spolupracuje. 

Zemitý čaroděj si pěkně umí říct o své a rád si užívá pozemské radosti.

TESTOVACÍ OMALOVÁNKY

Kouzelné říše

stojí 169 Kč základní verze

nebo 

269 Kč plná verze se všemi texty od kouzelných bytostí.

a po zaplacení přistanou ve Tvé schránce.

Jak se liší základní a plná verze omalovánek?

Základní  verze

Plná verze

Která verze je pro Tebe ta pravá?

Jak omalovánky vypadají?

Kouzelné říše graficky ztvárnila pro omalovánky Eva Rybníčková.

Co o Kouzelných říších říkají?

Milá Žanet, ebook se mi moc líbí! Kromě hodnotného obsahu se mi líbí i vizuálně - graficky, hodně obrázků...Je dělaný zábavnou formou, hned mě vtáhnul do děje, hned si mě přitáhl, že jsem se nemohla odtrhnout od čtení:-). Ano, musím říct , že mi hodně rozšířil obzory. Dal mi odpovědi na mnohé mé otázky a větší pochopení k sobě i k druhým. Je to vlastně jistý "druh" typologie člověka. Na 1. pohled jiný, trochu pohádkový, trochu zvláštní. A přesto sedí jak poklice na hrnec! Oceňuji praktičnost a okamžitou použitelnost do života v mnoha oblastech. Celkem jednoduše a rychle se tato "typologie" zažere až pod kůži. Najednou prostě víte, chápete. Chápete víc sebe, víc druhé. S tím přichází úleva a respekt. Fakt jsme všichni v pořádku takoví, jací jsme. Jen je někdo Anděl a druhý patří k Hvězdným. Prostě jen jiná říše:-). Jsem moc ráda, že teď už to vím! Děkuji Ti! Saša
Saša Němcová
Když jsem si četla, co Žaneta nabízí za služby, hned mě zaujal Realm reading – Kouzelné říše. Byla jsem hodně zvědavá, ale moc nevěděla, co mám čekat. Výsledek ovšem předčil všechno! Příjemné povídání, dokonalý vhled do mého života a souvislosti, o kterých se mi ani nesnilo! Zařazení podle Doreen Virtue, které mi Žanet láskyplně zprostředkovala, mi hodně pomohlo pochopit moje vlastní prožívání, to, co přináším světu, a hlavně mě spojilo samu se sebou zas o něco víc a hlouběji. Své zařazení do říší jsem si zhmotnila do panenky z ovčí vlny a to ještě umocnilo už započaté léčení. Díky tomuto úžasnému vhledu se mi nastartoval hluboký očistný a léčivý proces, za který jsem velice vděčná. Děkuji, děkuji, děkuji!
Markéta NemetonaPosvátný háj
Jsou věci, které přijdou v pravý čas. V době, kdy vám mohou nejlépe pomoci. Pro mě to bylo Realm reading – Kouzelné říše, které na mě na vašich stránkách doslova blikalo. Nesmírně oceňuji Žanetiny zkušenosti i intuici. Jen jsem nevěřícně zírala, protože to, co říkala, byly mé myšlenky a pocity vtělené do slov. Bylo to, jako bych se na chvíli mohla vrátit domů. Najednou mi nejen někdo rozuměl, ale zároveň mě ujišťoval, že vše, co cítím, je v pořádku. Že vše, co mě v životě potkává, i to, jak reaguji, má svůj důvod. Pochopila jsem, jakou roli hraji v životě ostatních, ale i v tom svém. Dozvěděla jsem se, jak své dary, svou sílu, ale i své slabůstky přijmout a předávat energii dál. Přijala jsem je. I sebe.
Klaudie FachinellCesty k dítěti
Ještě jednou moc děkuji. Když jsem se na to všechno s odstupem podívala, tak mi to nejvíc pomohlo v tom, že vím, kam směřovat, mám to nějak uchopeno. Mám se o co opřít a je mi v tom dobře. Mám před sebou cestu, ale to je ok.
Katka

Máš otázky?

Napiš mi na zaneta@zanetaariati.cz.