Omalovánky

Kouzelné říše

Úleva ve vztazích

Zjednodušení komunikace
Porozumění

Když vím, kdo jsem, co potřebuji a jak komunikuji,

a vím to také o svém dítěti, naše soužití je harmonické.

Je nám spolu dobře.

Umíme si užít společný čas.

Často se s dětmi dostáváme do situací, kdy jim nerozumíme.

Abychom hlouběji porozuměly svým dětem a mohly hledat tvořivé cesty spolu-žití, vytvořila jsem pro děti testovací

OMALOVÁNKY

Jak to funguje?

Do e-mailu Ti v základní verzi přijdou:

Omalovánky

dvě A4 k vytištění

Inspirace

jak s omalovánkami pracovat

Krátký 5ti otázkový test

s vyhodnocením

Základní charakteristika

Kouzelných říší

V plné verzi ještě navíc:

Spoustu textu, nápovědy a inspirace přímo od bytostí Kouzelných říší.

Popsané

Potřeby dítěte a potřeby rodiče jednotlivých říší

Příklady

jak spolu vyjít

Bude vyhodnocení vážně odpovídat?

K omalovánkám jsem přidala i krátký test, aby byl výsledek co nejpřesnější. Navíc Ti k nim přijde i návod a inspirace, jak s nimi pracovat. Je možné, že si zpočátku nebudeš jistá, ale omalovánky Ti otevřou cestu poznávání Tvých dětí v nové rovině. Když budeš své děti pozorovat s vědomím, ke které říši tíhnou, brzy se výsledek zpřesní.

Můžu přes omalovánky otestovat i sebe?

Můžeš a určitě Tě to bude bavit, ale je možné, že výsledek bude zkreslený. Děti jsou velmi bezprostřední a intuitivní. Přirozeně tíhnou k tomu, co je jim nejbližší. My dospěláci už jsme zanešení všemi možnými vlivy, a hlavně už nám dost úřaduje mysl. Pro dospělé jsem vytvořila e-book zaměřený na otestování dospělých. Pokud chceš omalovánky pro sebe, můžou Ti posloužit jako relax nebo jako způsob napojení na svou říši.

Chceš už teď vědět o říších víc?

 

Podívej se na tento kouzelný rozhovor.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Už teď můžeš tipovat, ke které říši patříš Ty a ke které patří Tvoje děti.

Díky Žanetě jsem objevila svět Kouzelných říší, který mě doslova pohltil. Je to pro mě typologie osobnosti, která mi pomohla zodpovědět spoustu emocionálních otázek o sobě i o lidech z mého okolí, získala jsem větší úctu sama k sobě a ke svým typickým vlastnostem a odpustila sobě i ostatním. Dívám se teď jinak na svět a v mnohém mám jasno, je to velká úleva. Děkuji za tohle světlo a spřízněnost, moc mě to těší.
Tereza K.

Jak se říše dědí v rodinách si můžeš přečíst kliknutím na obrázek vpravo.

 

Co vám omalovánky přinesou?

Příjemně strávený

společný čas

Společnou zábavu

a krásný tvořivý proces

Hlubší pochopení

sebe i dětí

Vyladění komunikace

Objevování nových možností soužití

Společné naladění

Kouzelné říše jsou příležitostí, jak díky netradiční typologii blíž poznat sebe i své blízké, a díky tomu objevit harmonické cesty vzájemné komunikace a soužití, 

kdy všichni jsou v pořádku tak, jak jsou.

Jsem ŽANETA ARIATI

Máma, moderní čarodějka, první certifikovaná lektorka Realm reading (čtení v říších) v ČR a autorka edice 

Kouzelné říše

Mě s mými vlastními dětmi přinášejí Kouzelné říše vzájemné porozumnění každý den.

Hvězdný čaroděj už teď potřebuje věci chápat. Když je chápe je v pohodě a spolupracuje. 

Zemitý čaroděj si pěkně umí říct o své a rád si užívá pozemské radosti.

TESTOVACÍ OMALOVÁNKY

Kouzelné říše

stojí 169 Kč základní verze

nebo 

269 Kč plná verze se všemi texty od kouzelných bytostí.

a po zaplacení přistanou ve Tvé schránce.

Jak se liší základní a plná verze omalovánek?

Základní  verze

Plná verze

Která verze je pro Tebe ta pravá?

Jak omalovánky vypadají?

Kouzelné říše graficky ztvárnila pro omalovánky Eva Rybníčková.

Co o Kouzelných říších říkají?

Milá Žanet, ebook se mi moc líbí! Kromě hodnotného obsahu se mi líbí i vizuálně - graficky, hodně obrázků...Je dělaný zábavnou formou, hned mě vtáhnul do děje, hned si mě přitáhl, že jsem se nemohla odtrhnout od čtení:-). Ano, musím říct , že mi hodně rozšířil obzory. Dal mi odpovědi na mnohé mé otázky a větší pochopení k sobě i k druhým. Je to vlastně jistý "druh" typologie člověka. Na 1. pohled jiný, trochu pohádkový, trochu zvláštní. A přesto sedí jak poklice na hrnec! Oceňuji praktičnost a okamžitou použitelnost do života v mnoha oblastech. Celkem jednoduše a rychle se tato "typologie" zažere až pod kůži. Najednou prostě víte, chápete. Chápete víc sebe, víc druhé. S tím přichází úleva a respekt. Fakt jsme všichni v pořádku takoví, jací jsme. Jen je někdo Anděl a druhý patří k Hvězdným. Prostě jen jiná říše:-). Jsem moc ráda, že teď už to vím! Děkuji Ti! Saša
Saša Němcová
Když jsem si četla, co Žaneta nabízí za služby, hned mě zaujal Realm reading – Kouzelné říše. Byla jsem hodně zvědavá, ale moc nevěděla, co mám čekat. Výsledek ovšem předčil všechno! Příjemné povídání, dokonalý vhled do mého života a souvislosti, o kterých se mi ani nesnilo! Zařazení podle Doreen Virtue, které mi Žanet láskyplně zprostředkovala, mi hodně pomohlo pochopit moje vlastní prožívání, to, co přináším světu, a hlavně mě spojilo samu se sebou zas o něco víc a hlouběji. Své zařazení do říší jsem si zhmotnila do panenky z ovčí vlny a to ještě umocnilo už započaté léčení. Díky tomuto úžasnému vhledu se mi nastartoval hluboký očistný a léčivý proces, za který jsem velice vděčná. Děkuji, děkuji, děkuji!
Markéta NemetonaPosvátný háj
Jsou věci, které přijdou v pravý čas. V době, kdy vám mohou nejlépe pomoci. Pro mě to bylo Realm reading – Kouzelné říše, které na mě na vašich stránkách doslova blikalo. Nesmírně oceňuji Žanetiny zkušenosti i intuici. Jen jsem nevěřícně zírala, protože to, co říkala, byly mé myšlenky a pocity vtělené do slov. Bylo to, jako bych se na chvíli mohla vrátit domů. Najednou mi nejen někdo rozuměl, ale zároveň mě ujišťoval, že vše, co cítím, je v pořádku. Že vše, co mě v životě potkává, i to, jak reaguji, má svůj důvod. Pochopila jsem, jakou roli hraji v životě ostatních, ale i v tom svém. Dozvěděla jsem se, jak své dary, svou sílu, ale i své slabůstky přijmout a předávat energii dál. Přijala jsem je. I sebe.
Klaudie FachinellCesty k dítěti
Ještě jednou moc děkuji. Když jsem se na to všechno s odstupem podívala, tak mi to nejvíc pomohlo v tom, že vím, kam směřovat, mám to nějak uchopeno. Mám se o co opřít a je mi v tom dobře. Mám před sebou cestu, ale to je ok.
Katka

Máš otázky?

Napiš mi na zaneta@zanetaariati.cz.