Vítej ve světě

Kouzelných říší

Je to i Tvůj svět.

Jaká je esence Tvé duše?

Se kterou říší jsi spjatá?

Kouzla čarodějky jsou jiná než kouzla víly.

Stejně tak anděl tvoří jinak, než zhmotňují hvězdní lidé.

Milá Žaneto, chci Ti moc poděkovat za Tvůj e-book Kouzelné říše, přečetla jsem ho hned. Vyšla mi kombinace Vtělený anděl, Elementál a Hvězdní lidé, ale Vtělený anděl u mně jednoznačně převládá. Po tomto zjištění mně náhle zasáhl smutek, pocit jako by se mi chtělo brečet, trvalo to do večera. Nechtěla jsem být anděl. Jsem asi jedna z těch, která by ráda uvěřila, že může být víla. Víly to přece mají v životě lepší. Tento pocit ale najednou sám odešel a vystřídalo ho přijetí. Na úrovni, kterou jsem předtím nepoznala. Asi si nedokážu vybavit pocit, snad ani v dětství, kdy bych si připadala takhle přijatá, tak jak jsem. Cítím vděčnost a vnitřní sílu, protože vím, že jsem v pořádku, děkuji mockrát 🙂 !! S láskou, Bára
Bára K.

Každý máme svou cestu, jak žijeme.

 

Jaká je ta Tvoje?

 

Ještě jsi o Kouzelných říších neslyšela?

Poslechni si malou ochutnávku v rozhovoru níže.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Díky Žanetě jsem objevila svět Kouzelných říší, který mě doslova pohltil. Je to pro mě typologie osobnosti, která mi pomohla zodpovědět spoustu emocionálních otázek o sobě i o lidech z mého okolí, získala jsem větší úctu sama k sobě a ke svým typickým vlastnostem a odpustila sobě i ostatním. Dívám se teď jinak na svět a v mnohém mám jasno, je to velká úleva. Děkuji za tohle světlo a spřízněnost, moc mě to těší.
Tereza K.

Určitě jsi zvědavá, jaká říše se s Tebou pojí?

  • Jaké bytosti jsou Ti nejblíž a můžou Ti pomoci?
  • Ze které říše pramení Tvoje dary?
  • Jakou esenci si vybrala Tvoje duše?
  • Jaká říše Tě podporuje?
Ďakujem krásne za Váš podnetný ebook. Zahryzla som sa doň okamžite. Zdá sa, že až po prečítaní ebooku som si uvedomila, ako a s ktorými ríšami komunikovať môžem a ako sa s nimi spájať a mať dobre „poprepájané káble“ 😊
Andrea M.

Připravila jsem pro Tebe

TESTOVACÍ E-BOOK

Která říše tě volá?

Ochutnej jejich esenci

E-book je ochutnávkou ze světa Kouzelných říší a na tyhle (i mnohé další) otázky Ti pomůže odpovědět.

V životě kolem sebe máme kouzelné bytosti, aby nám pomohly se vším, čím procházíme.  

Je jen na nás, jestli je pozveme dál.

E-book obsahuje

šest základních, nejčastějších témat, která se mnou klientky na konzultacích řešily a na která nám Kouzelné říše dávají nový náhled. 

Získej i Ty jejich vedení

K e-booku se často vracím, je moc hezky napsaný a spoustu informací, které na poprvé nejde všechny pochytat.
Dagmar K.

Jak e-book funguje?

Každá kapitola začíná sadou obrázků, z nichž jeden přitáhne Tvou pozornost. Tím získáš nápovědu, která říše je s Tebou spojená, a k ní i výklad nebo vzkaz k danému tématu. 

Můžeš si to zkusit už teď. Který obrázek Tě přitahuje?

Andělé, čarodějky, hvězdné ženy, nebo víly?

Tady máš malou ukázku, jak to v e-booku vypadá

E-book Ti přináší možnost otestovat se a lépe Kouzelné říše poznat. 

Pomůže Ti poodhalit, ze které říše pocházíš Ty i Tvoji blízcí.

Co Ti e-book přinese?

Milá Žanet, ebook se mi moc líbí! Kromě hodnotného obsahu se mi líbí i vizuálně - graficky, hodně obrázků...Je dělaný zábavnou formou, hned mě vtáhnul do děje, hned si mě přitáhl, že jsem se nemohla odtrhnout od čtení:-). Ano, musím říct , že mi hodně rozšířil obzory. Dal mi odpovědi na mnohé mé otázky a větší pochopení k sobě i k druhým. Je to vlastně jistý "druh" typologie člověka. Na 1. pohled jiný, trochu pohádkový, trochu zvláštní. A přesto sedí jak poklice na hrnec! Oceňuji praktičnost a okamžitou použitelnost do života v mnoha oblastech. Celkem jednoduše a rychle se tato "typologie" zažere až pod kůži. Najednou prostě víte, chápete. Chápete víc sebe, víc druhé. S tím přichází úleva a respekt. Fakt jsme všichni v pořádku takoví, jací jsme. Jen je někdo Anděl a druhý patří k Hvězdným. Prostě jen jiná říše:-). Jsem moc ráda, že teď už to vím! Děkuji Ti! Saša
Saša Němcová

Lekce, kterými v životě procházíme, jsou pro nás často velké a náročné. Moc mě těší, že nás Kouzelné říše vedou vlídnou cestou.

A hlavně, je to zábava. Připomínají nám, že si život můžeme užít. Přinášejí nám radost a odlehčení všech situací.

Z moudrosti, kterou jsem objevila, byla mi předána či ukázána, jsem vytvořila cestu k objevení a pochopení sebe sama.

Je to cesta, jak se zamilovat do života a uvěřit ve své kouzelné schopnosti.  Každý je máme. 

Jsem ŽANETA ARIATI

Moderní čarodějka, první certifikovaná lektorka Realm reading (čtení v říších) v ČR a autorka edice 

 

Kouzelné říše

Když mě přepadaly pocity viny a absolutní neschopnosti, dlouho jsem nechápala, co se mi to děje.

Kouzelné říše mi ukázaly, že jako poloviční anděl potřebuji s těmito pocity v lidském životě vědomě pracovat, i to, jaké dary mi to přináší.

Stejné pochopení situací nastalo, když mi došlo, že jsem z půlky čarodějka. Najednou mi bylo jasné, odkud vítr vane, když jsem odmítala život, jak je, a vztekala jsem se, že věci nejsou tak, jak bych chtěla. Nenaplněné představy – největší výzva čarodějky v lidském životě.

TESTOVACÍ E-BOOK

Která říše tě volá?

Ochutnej jejich esenci

stojí 350 Kč

a přistane ve Tvé schránce hned po zaplacení objednávky.

Získáš k němu i BONUSOVOU kapitolu od Magicky krásné Míši Němcové Měřínské o tom, jak to mají jednotlivé říše s krásou. 

0
témat
0
testovacích obrázků
0
stran plných moudrosti
0
slov podpory

Co o Kouzelných říších říkají?

Když jsem si četla, co Žaneta nabízí za služby, hned mě zaujal Realm reading – Kouzelné říše. Byla jsem hodně zvědavá, ale moc nevěděla, co mám čekat. Výsledek ovšem předčil všechno! Příjemné povídání, dokonalý vhled do mého života a souvislosti, o kterých se mi ani nesnilo! Zařazení podle Doreen Virtue, které mi Žanet láskyplně zprostředkovala, mi hodně pomohlo pochopit moje vlastní prožívání, to, co přináším světu, a hlavně mě spojilo samu se sebou zas o něco víc a hlouběji. Své zařazení do říší jsem si zhmotnila do panenky z ovčí vlny a to ještě umocnilo už započaté léčení. Díky tomuto úžasnému vhledu se mi nastartoval hluboký očistný a léčivý proces, za který jsem velice vděčná. Děkuji, děkuji, děkuji!
Markéta NemetonaPosvátný háj
Jsou věci, které přijdou v pravý čas. V době, kdy vám mohou nejlépe pomoci. Pro mě to bylo Realm reading – Kouzelné říše, které na mě na vašich stránkách doslova blikalo. Nesmírně oceňuji Žanetiny zkušenosti i intuici. Jen jsem nevěřícně zírala, protože to, co říkala, byly mé myšlenky a pocity vtělené do slov. Bylo to, jako bych se na chvíli mohla vrátit domů. Najednou mi nejen někdo rozuměl, ale zároveň mě ujišťoval, že vše, co cítím, je v pořádku. Že vše, co mě v životě potkává, i to, jak reaguji, má svůj důvod. Pochopila jsem, jakou roli hraji v životě ostatních, ale i v tom svém. Dozvěděla jsem se, jak své dary, svou sílu, ale i své slabůstky přijmout a předávat energii dál. Přijala jsem je. I sebe.
Klaudie FachinellCesty k dítěti
Ještě jednou moc děkuji. Když jsem se na to všechno s odstupem podívala, tak mi to nejvíc pomohlo v tom, že vím, kam směřovat, mám to nějak uchopeno. Mám se o co opřít a je mi v tom dobře. Mám před sebou cestu, ale to je ok.
Katka

Máš otázky?

Napiš mi na zaneta@zanetaariati.cz.