Rádi byste žili v harmonickém partnerství?

Inspirujte se v prožitkovém ebooku ZDARMA

Jak partnerství nastavit tak,

aby tvořilo vyživující, inspirující

a podporující zázemí?

Upřímně, říkala jsem si, že mě v partnerství nemůže nic překvapit. Žiju si pohodu tak proč bych si měla číst ještě nějaký ebook na toto téma. Ebook Žanety a Jany ale přináší naprosto jiný pohled na partnerství. Není to příběh z červené knihovny. Je to realita života. Dvě silné ženy, které nám otevřely dveře do svých 13.komnat. Dvě autentické a leckdy bolavé cesty. Když jsem dočetla ebook, v žilách mi kolovala nová krev. Někdy setkání se smrtí a koncem o kterém holky píšou přinese novou vlnu energie do přítomnosti. A tak jsem díky dnešnímu čtení prožila jeden obyčejný den neobyčejně. Ve velké vděčnosti za všechny krásné vztahy, které mám. Děkuju ❤
Martina ChomátováPlay every day, https://www.playeveryday.cz/

Tento ebook čtou i muži!

Dobrý den, Váš e-book byl super, děkuji! Po pro mě těžkém rozchodu (a ne prvním), jsem přestal hledat chyby v okolí, ale začal jsem konečně u sebe. Říkal jsem si, že někde musím dělat chybu já, když se mi ve vztazích určité vzorce stále opakují. Jelikož to pro mě bylo tak těžké a byl jsem takříkajíc na dně...nedokázal jsem si sám pomoci a tak jsem vyhledal pomoc zvenčí. K Vašemu e-booku jsem se dostal přes stránky mé kamarádky Evy Pittnerové, která mi již v minulosti hodně pomohla. Jsem sice muž, ale spoustu věcí jsem prožíval podobně, či dokonce totožně, tak jak o tom píšete. Hlavně hned v první části, jak píšete o tom, že vztah byl na prvním místě a člověk dělá vše pro to aby ho zachoval....až nakonec ztratí nejen vztah, ale co je nejhorší...i sám sebe - a to se mi přesně stalo. Jsem moc rád, že jsem si o tom mohl přečíst a že jsem to mohl díky Vám v sobě odhalit. Nebudu tady psát o všem, ale ve spoustě dalších věcí jsm si uvědomil své nastavení.. Každopádně mě to moc pomohlo a obohatilo a za to Vám ze srdce děkuji! Je úžasné, jak se k člověku vždy dostanou ty správné informace v pravý čas 🙂 Mějte se moc krásně a přeji mhoho zdaru v další tvorbě a pomoci ostatním!
Radoslav

Co se v ebooku dozvíte?

Niterné a osobní sdílení

Tento ebook je opravdu velmi niterní a osobní. Obě jsme prošly velmi intenzivní partnerskou zkušenost.

Uvědomění a lekce

Do ebooku jsme sepsaly nejsilnější momenty našich partnerských životů a k nim přidaly to, co jsme se na nich naučily.

Autentické prožitky

Sdílení je léčivé, proto v ebooku otevřeně sdílíme naše autentické emoce, zkušenosti a prožitky.

Jak se ebook líbí?

Právě jsem to přečetla jedním dechem /místy jsem tedy nedýchala vůbec/. Vidím se ve spoustě věcí, hlavně v lekcích o hranicích a především v tom, že nestačí říkat ne, ale je třeba umět říkat ano....a samozřejmě by mě zajímal ten rituál se sexem 🙂 Děkuju moc, jste skvělé, držím palce a e-book šířím dál 🙂
Iva TargováLesní školka
Při čtení jsem si kolikrát říkala No jo, vždyť to vím. A přitom...až mi bylo smutno, když jsem se na sebe jako partnerku podívala zvenčí. Přesně na to, co doporučujete, totiž ve vztazích zapomínáme. Připadá nám to tak samozřejmé, že se to prostě rozplyne v každodennosti. Tento e-book potřebujeme všichni. Ti, co jsou zadaní, ale i singles. Abychom mohli uzdravit své vztahy - ty současné i ty budoucí.
Klaudie FaschinelliCesty k dítěti, www.cestykditeti.cz
Žiju v krásném partnersví a tento eBook jsem otevírala spíš ze zvědavosti, než z potřeby. Upřímně musím přiznat, že mě velmi obohatil a smekám před opravdovostí a moudrostí obou autorek. Pokud si chcete své partnerství užívat a né jen přežívat, prostudujte si tohle dílko. Jsem si jistá, že vám v některých ohledech otevře oči.
Tereza KramerováVědomý život, www.terezakramerova.cz
Věděla jsem, že eBook těchto dvou žen bude dobrý, ale on není jen dobrý, je přímo skvělý. Snoubí se v něm snad vše co může. Krása s moudrostí, hloubka s něhou. O vztazích už bylo napsáno tolik, ale tohle ještě ne. Žanetin příběh mě dojmu k slzám. Obě ženy odhalují taková zákoutí duše až je to neuvěřitelné. Vím, že se k jejich slovům budu sama vracet, protože se mnou velmi rezonují. Jejich moudrá slova by se měla dostat ke každé ženě, ale i k můžum, aby se vztahy a my jako jendotlivci začali uzdravovat. Z celého srdce děkuji za vaše slovla ženy.
Eva PitnerováVědma, www.evapitnerova.cz
Uz jsem vse precetla a prectu urcite jeste nekolikrat. Pomohlo mi to zorientovat se v nekterych nasich i mojich situacich, ktere ted jsou velkou vyzvou. Takze DIK!
Katka Hanákováwww.ringana.com/74917