Vezmi své klienty na cestu zpět k jejich přirozenosti a pomoz jim žít spokojenější životy. 

Je tvoje poslání

zprostředkovat druhým 

porozumnění,

úlevu a přijetí?

Pak jsi tady správně!

Pokračuj ve čtění 👇

CERTIFIKOVANÝ KURZ

Kouzelné říše

pro lektorky

tě vezme pěkně do hloubky.

Je to kurz nabitý informacemi, pochopením a aha momenty.

Přinese ti úlevu, odlehčení a přijetí.

A bude tě to bavit!

A navíc to stejné teď můžeš nabídnout svým klientům.

Díky Žanetě jsem objevila svět Kouzelných říší, který mě doslova pohltil. Je to pro mě typologie osobnosti, která mi pomohla zodpovědět spoustu emocionálních otázek o sobě i o lidech z mého okolí, získala jsem větší úctu sama k sobě a ke svým typickým vlastnostem a odpustila sobě i ostatním. Dívám se teď jinak na svět a v mnohém mám jasno, je to velká úleva. Děkuji za tohle světlo a spřízněnost, moc mě to těší.
Tereza K.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Cítíš volání?

Chceš se s klienty ponořit 

hlouběji?

Jsi to ty?

Představ si, že tvoje služby nebo produkty se organicky šíří. Nadšení klienti tě doporučují, sami tě opakovaně vyhledávají. Na vše co tvoříš, co jim můžeš nabídnout, už čekají a hned to kupují.

Přesně k takovému nastavení tě vezmou Kouzelné říše. Protože Kouzelné říše své klienty lákají a přitahují.

Zapoj tuto typologii osobnosti do svého podnikání a sleduj ty změny.

CERTIFIKOVANÝ KURZ

Kouzelné říše

Je určený pro tebe pokud

pracuješ s lidmi, klienty, se ženami a ráda bys Kouzelné říše zapojila do své praxe. Obohatila tím své služby. Lépe porozumněla svým klientům.

nebo

bys ráda podnikat začala a hledáš vhodnou metodu, rámec, jak s klienty pracovat.

Moje video o Kouzelných říších za posledních 6 let vidělo přes 60 000 lidí. Organicky, bez jakékoliv reklamy nebo propagace. 

Neustále mě oslovují klienti s přáním konzultace, identifikování své říše nebo si kupují mé online materiály (ebook, omalovánky a online kurz).

Záměr kurzu

Záměrem kurzu je předat lektorkám kompletní informace o Kouzelných říších, ukázat jim cestu k naladění na jednotlivé Kouzelné říše. A možnosti jak mohou Kouzelné říše zapojit do své práce.

Každá lektorka může kouzelnou typologii osobnosti využít dle svých potřeb. V zákulisí svého podnikání - pozná lépe sebe a své klienty, a tím pádem jim dovede ušít své služby a produkty víc na míru. 

Nebo Kouzelné říše do svého podnikání zapojí aktivně a rozšíří tak své portfolio produktů a služeb např. o konzultace, rituály, naladění, workshopy, ...

Každá z nás se svými klienty pracuje jinak, a to Kouzelné říše ctí. Jsou obohacením našeho světa a novou možností. 

Já mám z důvodů rodičovské dovolené omezenou kapacitu a tak ráda předám klienty do pečujících rukou nových lektorek. 💖

Po složení závěrečné zkoušky každá lektorka získá certifikát a může používat značku Kouzelné říše. Na webu uveřejním seznam certifikovaných lektorek a sama je budu klientům doporučovat.

Zkouška bude složená ze dvou částí. Vědomostní, kde lektorka prokáže zodpovězením otázek, že načerpala znalosti o Kouzelných říších a typologii rozumí. To že jí umí ji aplikovat prokáže ve druhé časti zkoušky, správným identifikováním Kouzelných říší dle fotky (v kurzu budeme společně trénovat).

V září 2023,

můžeš vstoupit do kurzu

Kouzelné říše

pro lektorky!

Ahoj, jsem Žaneta Ariati.

Jsem autorka typologie osobnosti Kouzelné říše, která mi denně usnadňuje život a práci s klienty.

Zařaď ji do svého podnikání i ty.

Těším se na tebe!

S láskou

Žaneta

Žanetka je pro mě žena s hlubokými vhledy a velkým rozhledem. Má skvělý dar propojení souvislostí mezi světem duše a každodenní praktickou realitou. Kurz kouzelné říše mi přinesl spoustu „aha momentů“. Pochopila jsem, že moje někdy nadměrná emocionalita, empatie, soucítění, hypersenzitivita.. souvisejí s kouzelnou říší mojí duše. Ulevilo se mi. Přestala jsem se cítit jako „divná“. Přestala jsem se tolik vnitřně trápit kvůli své váze. Pochopila jsem další hluboce zakořeněný vzorec mého fungování. Na kurzu jsem se dozvěděla i, co je mi přirozené. Co mi může prospívat a co ne. Pochopila jsem, proč tak miluju lehké a vzdušné oblečení. Jak konkrétně můžu rozvíjet svoje dary. Navíc Žanetka dovede vytvořit skvělou a zároveň i čarovnou atmosféru, která na vás dýchne i skrz online kurz. Pokud hledáte další střípek do mozaiky, věřím, že tenhle kurz vás určitě obohatí. A nejen on. Cokoliv jsem s Žanetkou absolvovala, mě vždycky posunulo.
Šárka Hošková
Ahoj Žanet, Jsem vděčná za poznání, které se mi na kurzu Kouzelných říší dostalo. Bylo to (a pořád je) pro mě laskavé pohlazení pro duši. Pomohlo mi lépe pochopit sebe sama. Pochopila jsem, proč se mi děly určité věci a proč reaguji tak, jak reaguji. Pochopila jsem, že není třeba nic měnit. Že jsem naprosto v pořádku taková, jaká jsem. Já, i ti druzí. Pochopila jsem totiž svou andělskou říši a přijala ji. A dostavila se naprostá úleva a klid. Práci s Říšemi jsem s radostí začlenila do svého života. Ono je to totiž dost „hustý“. V Říších cítím úlevu a okamžitou pomoc pro život, zároveň však i mystiku a tajemství. Říše nám mohou, alespoň podle mě, velmi pomoci žít šťastný a naplněný život. A to prostě stojí za to! (Také velmi oceňuji praktické rady a tipy, co dělat „když“ nebo jak pracovat „s“…)
Saša Němcová

Časová linka kurzu

 • Přihlášení budoucích lektorek
  Září 2023
 • Čas na studium materiálů, tréning
  Září - prosinec 2023
 • Webinář otázky a odpovědi
  Listopad 2023
 • Certifikační zkouška
  Leden 2024
 • Možnost začít využívat značku Kouzelné říše
  Leden 2024
 • Zařazení na seznam certifikovaných lektorek
  Leden 2024
 • Iniciační ceremonie
  Jaro 2024
Dobrý večer Žaneto, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý e-book a za pomoc s opětovným otevřením mého srdce, které se choulilo schované před světem,
Z.B.

Certifikovaný kurz obsahuje

Online kurz

Ebook

Omalovánky

Tahák

Kvíz

Meditace

Návody na rituál

Neveřejné články

Dva webináře

Certifikovaná zkouška

Možnost užívat značku

Iniciační ceremonie

Nech Kouzelné říše pracovat pro tebe.

Cena certifikovaného kurzu

Kouzelné říše

je 15 000 Kč.

a můžeš jí uhradit na 3 splátky.

Co o Kouzelných říších říkají?

Když jsem si četla, co Žaneta nabízí za služby, hned mě zaujal Realm reading – Kouzelné říše. Byla jsem hodně zvědavá, ale moc nevěděla, co mám čekat. Výsledek ovšem předčil všechno! Příjemné povídání, dokonalý vhled do mého života a souvislosti, o kterých se mi ani nesnilo! Zařazení podle Doreen Virtue, které mi Žanet láskyplně zprostředkovala, mi hodně pomohlo pochopit moje vlastní prožívání, to, co přináším světu, a hlavně mě spojilo samu se sebou zas o něco víc a hlouběji. Své zařazení do říší jsem si zhmotnila do panenky z ovčí vlny a to ještě umocnilo už započaté léčení. Díky tomuto úžasnému vhledu se mi nastartoval hluboký očistný a léčivý proces, za který jsem velice vděčná. Děkuji, děkuji, děkuji!
Markéta NemetonaPosvátný háj
Jsou věci, které přijdou v pravý čas. V době, kdy vám mohou nejlépe pomoci. Pro mě to bylo Realm reading – Kouzelné říše, které na mě na vašich stránkách doslova blikalo. Nesmírně oceňuji Žanetiny zkušenosti i intuici. Jen jsem nevěřícně zírala, protože to, co říkala, byly mé myšlenky a pocity vtělené do slov. Bylo to, jako bych se na chvíli mohla vrátit domů. Najednou mi nejen někdo rozuměl, ale zároveň mě ujišťoval, že vše, co cítím, je v pořádku. Že vše, co mě v životě potkává, i to, jak reaguji, má svůj důvod. Pochopila jsem, jakou roli hraji v životě ostatních, ale i v tom svém. Dozvěděla jsem se, jak své dary, svou sílu, ale i své slabůstky přijmout a předávat energii dál. Přijala jsem je. I sebe.
Klaudie FachinellCesty k dítěti
Ještě jednou moc děkuji. Když jsem se na to všechno s odstupem podívala, tak mi to nejvíc pomohlo v tom, že vím, kam směřovat, mám to nějak uchopeno. Mám se o co opřít a je mi v tom dobře. Mám před sebou cestu, ale to je ok.
Katka
K e-booku se často vracím, je moc hezky napsaný a spoustu informací, které na poprvé nejde všechny pochytat.
Dagmar K.
Milá Žanet, ebook se mi moc líbí! Kromě hodnotného obsahu se mi líbí i vizuálně - graficky, hodně obrázků...Je dělaný zábavnou formou, hned mě vtáhnul do děje, hned si mě přitáhl, že jsem se nemohla odtrhnout od čtení:-). Ano, musím říct , že mi hodně rozšířil obzory. Dal mi odpovědi na mnohé mé otázky a větší pochopení k sobě i k druhým. Je to vlastně jistý "druh" typologie člověka. Na 1. pohled jiný, trochu pohádkový, trochu zvláštní. A přesto sedí jak poklice na hrnec! Oceňuji praktičnost a okamžitou použitelnost do života v mnoha oblastech. Celkem jednoduše a rychle se tato "typologie" zažere až pod kůži. Najednou prostě víte, chápete. Chápete víc sebe, víc druhé. S tím přichází úleva a respekt. Fakt jsme všichni v pořádku takoví, jací jsme. Jen je někdo Anděl a druhý patří k Hvězdným. Prostě jen jiná říše:-). Jsem moc ráda, že teď už to vím! Děkuji Ti! Saša
Saša Němcová
Ďakujem krásne za Váš podnetný ebook. Zahryzla som sa doň okamžite. Zdá sa, že až po prečítaní ebooku som si uvedomila, ako a s ktorými ríšami komunikovať môžem a ako sa s nimi spájať a mať dobre „poprepájané káble“ 😊
Andrea M.
Milá Žaneto, chci Ti moc poděkovat za Tvůj e-book Kouzelné říše, přečetla jsem ho hned. Vyšla mi kombinace Vtělený anděl, Elementál a Hvězdní lidé, ale Vtělený anděl u mně jednoznačně převládá. Po tomto zjištění mně náhle zasáhl smutek, pocit jako by se mi chtělo brečet, trvalo to do večera. Nechtěla jsem být anděl. Jsem asi jedna z těch, která by ráda uvěřila, že může být víla. Víly to přece mají v životě lepší. Tento pocit ale najednou sám odešel a vystřídalo ho přijetí. Na úrovni, kterou jsem předtím nepoznala. Asi si nedokážu vybavit pocit, snad ani v dětství, kdy bych si připadala takhle přijatá, tak jak jsem. Cítím vděčnost a vnitřní sílu, protože vím, že jsem v pořádku, děkuji mockrát 🙂 !! S láskou, Bára
Bára K.

Certifikovaný kurz 

Kouzelné říše

pro lektorky

objednáš přímo tady 

👇👇👇

Máš otázky?

Napiš mi na zaneta@zanetaariati.cz.