Naladění na duši

Základní info jak to funguje a cena

Žaneto, děkuji, že jste mi obrovsky mohla v nejtěžší situaci meho zivota, jsem a vzdy Vam budu moc vdecna!💖🕊
P.S.

Hlavním záměrem naladění na duši (Soul reading) je získání a předání informací od duše, vhled z vyšší perspektivy, kde jsou zřetelné souvislosti.

Základní naladění na jedno téma (zdraví, firma, vize, osobní situace, poslání, …) obsahuje 3 otázky k tématu. Plus základní obraz s vysvětlením od tvé duše.

Dostaneš nahrávku 20-40 min. dlouhou, cena za naladění je 350€. 

Naladění objednáš vyplněním objednávky níže. Po zaplacení faktury s termínem tvého naladění závazně počítám. 

Dodání naladění je 14 dní - měsíc. Vždy čekám na vhodný moment, kdy za mnou duše přijde a rozhovor můžeme realizovat.

Pošlu ti odkaz ke stažení nahrávky v mp3 z Dropboxu. 
Nahrávka bude ke stažení týden, potom ji mažu, nahrávku z kapacitních důvodů nearchivuju. Pokud si ji budeš chtít uchovat a poslouchat opakovaně (doporučuji), určitě si jí stáhni.

V nahrávce bude obsažené: 
- úvodní obraz, který duše ukáže, a jeho vysvětlení
- zodpovězení 3 otázek k tématu
- praktické, dopňující otázky a tipy, které vyplynou z rozhovoru s duší
- konkrétní návod či rada, jak reálně v situaci postupovat, co v životě udělat za kroky
- závěrečný vzkaz nebo poselství, pokud/které bude chtít duše k tématu sdělit

Delší naladění nedělám. Pokud je téma obsáhlejší, je potřeba rozdělit ho na úseky do samostatných naladění. Vyjímkou je pouze živé naladění pro nadesignovaní prodejní stránky, kampaně, strategie s ideálním klientem. Tam se potom domlouváme individuálně. Kdyžtak mi prosím napiš na e-mail zaneta@zanetaariati.cz.

 

Kromě vyplnění a zaplacení objednávky tě prosím ještě o jeden krok - na e-mail zaneta@zanetaariati.cz mi pošli svou fotku, kde jsou vidět oči. A své otázky.

Pokud nevíš jak přesně formulovat otázky, napiš mi.

Pokud máš nějaké otázky k naladění, dej mi prosím vědět.

Těším se na tebe i setkání s tvou duší.

❤️ Žaneta

Milá Žanet, tak to je obrovský, děkuju opravdu z celého srdce. Je to krásný a je fakt vtipný, že vlastně už tím zadáním, které jsem Ti dala, jsem některé z informací, které jsi mi ve zprávě předala, začala cítit a vnímat, ještě dříve než jsem si tvé nádherné zprávy poslechla. Jsem toho plná, ale vnímám, že si zprávy musím poslechnout několikrát a asi se mnou půjdou min.celý rok mého dalšího tvoření. Cítím v nich sílu a náboj pro to posouvat se dál a velké propojení. Děkuji Ti moc a až vše vstřebám, určitě se zase na Tebe mile ráda obrátím. Tvůj hlase je pohlazením, děkuji z celého srdce.
Iva Baťka Drozdováwww.ivadrozdova.cz
Milá Žanet, chtěla bych ti z celého srdce poděkovat za neskutečně překrásné naladění na duši. Bylo to tak silné, nádherné, snad celou první třetinu mi tekly slzy plné dojetí, lásky a vděčnosti. Dostala jsem odpověď na všechny své otázky. Nádherně jsi to vedla a tvůj hlas je pohlazením po duši sám o sobě.
Nikola Peclováwww.soul-space.cz

Pssst! Podpultová nabídka 😉🤩

Kromě Naladění na 3 otázky si můžeš objednat i jedno ze speciálních naladění, které dělám. Poprvé tuto možnost otvírám veřejně.

 

Kapsule - základní matrice tvé duše.

Dozvíš se kvality, které si tvá duše do života přinesla. Jak si přeje je žít. Tvé poslání jasně a konkrétně, tak že ho můžeš hned žít. Primární trauma tvé duše a jak s ním pracovat, aby tě nelimitovalo. DNA tvé duše.

 

 🧙‍♀️Rodové naladění - naladění na ženskou nebo mužskou rodovou linii 7-8 generací nazpět.

Jak tě dnes ovlivňují neviděné vazby a příbehy z rodu a jak s nimi pracovat, abys měla podporu rodu a zárověň možnost jít svou cestou.

 

💰 Osobní mapa hojnosti

Objev své zdroje a formy hojnosti, které si tvá duše do života přinesla. Jak je monetizovat a využít tak, aby pracovaly pro tebe.