Naladění na duši

Základní info jak to funguje a cena

Žaneto, děkuji, že jste mi obrovsky mohla v nejtěžší situaci meho zivota, jsem a vzdy Vam budu moc vdecna!💖🕊
P.S.

Hlavním záměrem naladění na duši (Soul reading) je získání a předání informací od duše, vhled z vyšší perspektivy, kde jsou zřetelné souvislosti.

Základní naladění na jedno téma (zdraví, firma, vize, osobní situace, poslání, …) obsahuje 3 otázky k tématu. Plus základní obraz s vysvětlením od tvé duše.

Dostaneš nahrávku 20-40 min. dlouhou, cena za naladění je 350€. 

Naladění objednáš vyplněním objednávky níže. Po zaplacení faktury s termínem tvého naladění závazně počítám. 

Dodání naladění je 14 dní - měsíc. Vždy čekám na vhodný moment, kdy za mnou duše přijde a rozhovor můžeme realizovat.

Pošlu ti odkaz ke stažení nahrávky v mp3 z Dropboxu. 
Nahrávka bude ke stažení týden, potom ji mažu, nahrávku z kapacitních důvodů nearchivuju. Pokud si ji budeš chtít uchovat a poslouchat opakovaně (doporučuji), určitě si jí stáhni.

V nahrávce bude obsažené: 
- úvodní obraz, který duše ukáže, a jeho vysvětlení
- zodpovězení 3 otázek k tématu
- praktické, dopňující otázky a tipy, které vyplynou z rozhovoru s duší
- konkrétní návod či rada, jak reálně v situaci postupovat, co v životě udělat za kroky
- závěrečný vzkaz nebo poselství, pokud/které bude chtít duše k tématu sdělit

Delší naladění nedělám. Pokud je téma obsáhlejší, je potřeba rozdělit ho na úseky do samostatných naladění. Nahrávka 40 min. je pro mě reálného čašu 3h intenzivní práce, plus půl dne zpřítomnění a návratu do reality, proto není v mých možnostech dělat naladění dělší.
Vyjímkou je pouze živé naladění pro nadesignovaní prodejní stránky, kampaně, strategie s ideálním klientem. Tam se potom domlouváme individuálně. Kdyžtak mi prosím napiš na e-mail zaneta@zanetaariati.cz.

 

Kromě vyplnění a zaplacení objednávky tě prosím ještě o jeden krok - na e-mail zaneta@zanetaariati.cz mi pošli svou fotku, kde jsou vidět oči. A své otázky.

Pokud nevíš jak přesně formulovat otázky, napiš mi.

Pokud máš nějaké otázky k naladění, dej mi prosím vědět.

Těším se na tebe i setkání s tvou duší.

❤️ Žaneta

Milá Žanet, tak to je obrovský, děkuju opravdu z celého srdce. Je to krásný a je fakt vtipný, že vlastně už tím zadáním, které jsem Ti dala, jsem některé z informací, které jsi mi ve zprávě předala, začala cítit a vnímat, ještě dříve než jsem si tvé nádherné zprávy poslechla. Jsem toho plná, ale vnímám, že si zprávy musím poslechnout několikrát a asi se mnou půjdou min.celý rok mého dalšího tvoření. Cítím v nich sílu a náboj pro to posouvat se dál a velké propojení. Děkuji Ti moc a až vše vstřebám, určitě se zase na Tebe mile ráda obrátím. Tvůj hlase je pohlazením, děkuji z celého srdce.
Iva Baťka Drozdováwww.ivadrozdova.cz
Milá Žanet, chtěla bych ti z celého srdce poděkovat za neskutečně překrásné naladění na duši. Bylo to tak silné, nádherné, snad celou první třetinu mi tekly slzy plné dojetí, lásky a vděčnosti. Dostala jsem odpověď na všechny své otázky. Nádherně jsi to vedla a tvůj hlas je pohlazením po duši sám o sobě.
Nikola Peclováwww.soul-space.cz