A co když se to splní?

3.9. 2017Žaneta Ariati2946x

Možná jste právě teď v náročné fázi, kdy se věci úplně nedaří podle vašich představ. 

Nebo naopak si tvoříte ten život přesně tak, jak ho chcete. Nebo máte klidnější období, kdy se věci dějí samospádem. 

Ať jste zrovna v jakékoliv fázi a rozpoložení, představte si svoje největší životní přání.

fingers-1834818_1920

Opravdu to největší. To které je tak trochu výzva si dovolit chtít. Nebo si připustit, že chcete zrovna tohle.

 

Opravdu se ponořte ještě o něco hlouběji do svého srdce a najděte to hluboké, pravdivé přání. To, které vám vlévá život do žil. 

 

Představte si to svoje niterné, nejniternější přání. 

 

Spojte se s tou touhou, jak moc si ho přejete. Jak moc ho chcete. 

A teď si představte, že se vám tohle přání splní. Právě teď. Úplně a bez výjimek. Už ho máte. Je realitou. 

Jak se cítíte? Euforie, radost, nadšení? Možná pocit zadostiučinění, konec frustrace? Naděje? 

Co máte chuť udělat? Oslavovat, užít si to? Sdílet tu radost? 

 

girl-984155_1920

 

 

Podívejte se na své pocity trochu hlouběji. Pod povrch toho předpokladu, že jste šťastní, protože se vám (konečně) splnilo vaše přání.

Jste připraveni na to své splněné přání? 

Necítíte tíhu, stres? Zahlcení? Jste ve své síle?

Jak se cítí vaše tělo?

Je připravený váš život na to splněné přání?

 

14877913_1795212690758662_787504703_n

 

Na sobě i při práci s klientkami jsem si uvědomila, že často po něčem velmi toužíme. Bytostně, hluboce. A když to nepřichází hned, upadáme do bludného kruhu frustrace, selhání, vina. A pak zase naděje, touha, víra. A zas a znova.

A dost možná je jediný důvod proč to přání ještě nemáme splněné, protože nejsme my ani náš život na něj připraveni. 

Jste připraveni to své splněné přání nést? 

 

Odpovězte si upřímně, jste připraveni to své splněné přání nést? Jste připraveni na všechny změny ve svém životě, které přinese. A že jich bude. A budou rychlé a intenzivní. Protože tak to velká niterná přání mají.

Jste připraveni pustit všechny představy, o sobě, o životě, o tom co chcete?

Často si představujeme, že až se nám dané přání splní, vše bude v pořádku. My budeme v pořádku. Budeme (konečně) šťastní nebo úplní. Je jasné, že když se s tímhle nastavení splnění přání neblíží, pak upadáme do frustrace. Protože my budeme šťastní a v pořádku přece až se to splní. To znamená, teď nejsme. Teď tu realitu odmítáme a utíkáme z ní. Teď tím tak trochu odmítáme sami sebe, jak právě jsme. 

A přání se plní jen v přijetí. 

Taky si často představujeme, že náš život se nezmění. Že tak jak jsme jen chytneme do náručí splněné přání. Budeme v radosti a štěstí, ale se změnou v realitě, kterou to přinese už nepočítáme. 

Mě osobně to tedy tak do důsledků nenapadlo. Myslela jsem si, že to splněné přání se nějak integruje do mé reality. Ne, že já a celá realita se budeme muset přizpůsobovat, měnit a s tím splněným přáním velmi spolupracovat.

 

female-1839804_1920

 

Splněné přání je obrovský dar. Přichází k nám, když jsme připraveni. V momentě, kdy přestaneme brzdit a odmítat a uvolníme se do přijetí. V takových momentech nám ten Vesmír ty přání může poslat.

A to splněné přání se nás často jako první zeptá, jestli to s ním myslíme vážně. Dost možná rozseká tu zaběhnutou realitu a bude po nás chtít změny. Upgrade. Sebe i našeho života. Jste na tohle připraveni?

Jste připraveni tyhle změny přijmout i s tím splněným přáním? 

Já jsem dlouho nebyla. A dala jsem si na čas. Něž jsem se uvolnila. Přijala. Otevřela. Odvážila, žít něco nového, jiného.

A když to přání přišlo tak jsem se z toho posrala. Doslova. Nemohla jsem tomu uvěřit. Že se to děje právě mě. Že já mám takové štěstí. Že to, co jsem roky čarovala a snila o tom, se děje. Právě teď.

Každé splněné přání přináší léčení a tak od první chvíle mě hluboce léčí a uzdravuje vše co s ním není v mém životě v souladu. Často to bolí. Je to překotné, intenzivní. Ztrácím se v rychlosti změn. Ale jsem tady. Teď se dějí ty dary. 

 

birthday-2583513_1920

 

Když trochu uklidním svůj přehlcený prožitkový systém, tak mám chuť něco udělat. Něco velkého, speciálního a posvátného. Protože moje velké přání se plní. Aaaaa, pane bože, fakt jo! A nejen jedno, celá série kouzelných přání.

 

Co se dělá, když se to největší přání splní? 

 

A tak sedím zahlcena radostí a ptám se sama sebe co se dělá, když se to největší přání splní?

I když už jsem si zhmotnila, splnila a přičarovala tisíce přání, tak najednou tou hloubkou a zásadností nevím.

Co děláte vy, když se vám přání splní?

Vnímám, že to chci sdílet. Sdílet tu hojnost. Radost. Sdílet to potvrzení Vesmíru, že to jde. Chci s vděčností alespoň něco malého poslat dál. Přeju si, aby všichni věděli, že ty jejich přání stojí za to. A že to opravdu funguje. Že se plní. I když jsou teď na míle od nich daleko.

A tak pro vás máme malé překvapení. V neděli 1.10. budu mít bohyňskou narozeninovou oslavu se svými blízkými ženami, kde uděláme rituál hojnosti. A já vás zvu, abyste se k nám virtuálně zdarma připojily a načerpaly tak kousek hojnosti i pro sebe. Pro svoje přání, svoje životy.

Stačí vyplnit formulář tady.

 S láskou ❤️

Žaneta

 

P.S. Pokud chcete hojnost a svá přání podpořit aktivně a užít si čarování, společnost vyjímečných žen a dotknou se své podstaty, klikněte tady

Žaneta Ariati
Jsem moderní čarodějka, miluju rituály a provázím ženy jejich vnitřním světem, aby žily svou podstatu a tvořily si naplněné životy. Více o mně si můžeš přečíst tady. Ve video programu Čarodějná škola Tě naučím přičarovat si splněná přání. Svou přirozenost můžes objevovat skrze KOUZELNÉ ŘÍŠE.
Komentáře