Kdo je kdo?

17.12. 2018Žaneta Ariati3648x

Jak se dědí Kouzelné říše v rodinách?

S radostí a často i s pobavením sleduji, jak se Kouzelné říše a jejich kvality v rodinách dědí. Jak si duše pro sebe dovede zvolit právě tu kombinaci říší, která jí nejlépe sedne.

V tomto článku jsem pro vás připravila pár praktických ukázek toho, kdo je s jakou říší spjatý.

Každá říše má své specifické poslání. Žije určitá témata. Má svoje výzvy, ale i dary, které jí pomáhají její životní úkoly zvládnout.

Příslušníci jednotlivých říší prožívají podobné věci, mají obdobný náhled na svět a i oni jsou si podobní. Tedy přesněji, mají určité charakteristické vizuální znaky.

Bedlivě teď sledujte lidi na fotkách. Než se podíváte na popis pod fotkou, můžete si tipnout, kdo je kdo, kdo z jaké říše pochází. 🙂

Brzy se dočtete v dalším článku o dětech a říších, jak se jednotlivé kvality říší a příslušnost k nim v rodinách dědí. Je krásné to pozorovat.

První názornou ukázkou je moje rodina – rodiče, já a sestra.

Můj taťka je nezpochybnitelně skřítek.

Moje mamka je vtělený anděl. Já jsem si z táty vzala skřítkovu zemitost v podobě čarodějky a z mamky jemnost anděla. Jsem tedy kombinací – tzv. mystický anděl – napůl čarodějka, napůl anděl.

Moje sestra si vzala jemnost od mamky a spojení s elementály od taťky a vznikla z toho jemná víla, spojená s přírodou.

Další krásnou ukázkou je rodinka elementálů. Víla, elf a jejich synek, vtělený jednorožec.

Elišky projekt najdete na www.narocnedite.cz a Ondrovu práci shlédnete na www.ondravala.cz.

Ano, čtete správně – vtělený jednorožec. Když jsem o nich slyšela poprvé, nevěřila jsem. Dneska už jich znám několik. Dokonce i dospělé osoby. Jednou z nich je i Martina, viz níže.

Více o Martině – vtěleném jednorožci najdete na www.jogadoma.cz.

Další takovou raritkou z říše elementálů je vtělený delfín. Ano, i tuhle říši si může vaše duše vybrat jako podporu svého poslání. Asi vás nepřekvapí, že Pája (na fotce) se odstěhovala k oceánu. 🙂

Pája od oceánu sdílí více na www.52moznosti.cz.

Hvězdným lidem je většinou příjemně ve společnosti dalších hvězdných lidí. Kromě toho, že všichni milují vodu a oceán, protože jim nadnášení připomíná domov, rozumí si i v tom, jak je to tady na Zemi divné. 🙂

Maminka (foto výše) holčiček (foto níže) je typická mystická hvězda – kombinace čarodějky a hvězdné ženy. Tyto mystické hvězdy přišly na Zemi sdílet čarodějnou moudrost z jiných planet.

Obě holčičky zdědily hvězdný prvek po mamince. Ta napravo vypadá na stoprocentní hvězdnou ženu. A ta nalevo bude v kombinaci s andělem.

Další typická hvězdná žena v kombinaci s čarodějkou je Andrea. Děti Andrey si od ní vzaly právě tu čarodějnou část. Andrea má malou čarodějku a skřítka.

Kombinace dvou, nebo dokonce i více říší jsou poměrně časté. Naše duše jsou moudré a dobře vědí, jaké zázemí a dary pro své poslaní potřebují. Někdy to jsou právě dvě různé říše, ze kterých čerpají.

Více o Klaudii najdete na www.cestykditeti.cz.

Stejně jako já je kombinací čarodějky a vtěleného anděla i má drahá kamarádka Klaudie. Její holčička si zaručeně vzala od maminky čarodějku. Je možné, že se časem projeví i vtělený anděl, stejná kombinace, jakou má Klaudie.

Krása, luxus, elegance. To jsou základní prvky, které pojí specifickou kombinaci hvězdných lidí a vtělených andělů. Jsou to tzv. cherubíni a jsou to právě odborníci na krásu, požitek a užívání si života. Úplně typické zástupkyně cherubínů jsou mé dvě milé kamarádky. Obě pracují s krásou.

Míša Němcová Měřínská a www.magickyzenska.cz.

Jedna s krásou žen, druhá s krásou prostoru. Jak je vidět, obě jsou se sebou v souladu a následují svá poslání. Míša pomáhá objevovat krásu svým klientkám a Katka vytváří krásné a harmonické prostory jako interiérová designérka.

Katka Sorková z www.designhouse-kk.cz.

Chcete i vy vědět přesněji, jaká říše se s vámi pojí? Podívejte se na video o říších zdarma nebo si stáhněte testovací e-book zde.

A když budete mít chuť, napište mi, jaká říše je ta vaše. Jsem zvědavá. 😊

S láskou

Žaneta

Žaneta Ariati
Jsem moderní čarodějka, miluju rituály a provázím ženy jejich vnitřním světem, aby žily svou podstatu a tvořily si naplněné životy. Více o mně si můžeš přečíst tady. Ve video programu Čarodějná škola Tě naučím přičarovat si splněná přání. Svou přirozenost můžes objevovat skrze KOUZELNÉ ŘÍŠE.
Comments