Kouzelná tyčinka Secret Ceres

15.5. 2019Žaneta Ariati5198x

Kouzelná tyčinka. Přesně tak by se dal nazvat krápník Secret Ceres. 

Když jsem o něm slyšela poprvé, trochu jsem se červenala a přemýšlela jsem, jak že se vlastně používá.

Vzhledem k tomu, že mě baví vracet se k prastaré moudrosti z dob, kdy jsme ještě bývaly napojené na svou podstatu a ve spojení se svými dary a s dary Země, lákalo mě prozkoumat ho blíž. Protože přesně s takovou moudrostí je krápník vyráběn. 

Je to kaolinová tyčinka napuštěná unikátní směsicí bylin podle velmi staré asijské receptury pro revitalizaci ženských orgánů.

Umí toho ale mnohem víc. Jeho prakticky univerzální použití mi dělá radost a pořád objevuji nové možnosti, jak mě může podpořit nebo mi ulevit.

Co všechno dovede? Harmonizuje, léčí, uvolňuje, ale i stahuje, očišťuje, podporuje napojení na naši esenci, kumuluje sílu, zhmotňuje…

Lze po něm sáhnout, když chceme pracovat s fyzickou stránkou, ale má mnohem větší dosah právě v jemněhmotných sférách, na prožitkové rovině, v emocích, při práci s rodem a ženskou linií atd.

Průvodním jevem používání krápníku je probuzení a rozproudění ženské síly

Používala jsem ho intenzivně tři roky a testovala jsem ho po všech stránkách. Dělal mi podporu při odžívání bolesti a těžkých emocí, dočišťoval téma partnerství, doprovázel mě zpátky k sobě samé, připravoval mě na mateřství a těhotenství a opečoval mě v rámci poporodní péče. 

Moje konkrétní prožitky a zkušenosti sdílím ve videu níže.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zkušenosti dalších žen

Musím přiznat, že krápník jsem dostala od dcery a jeho užívání jsem nebyla moc nakloněná. Představa použití v tak intimní oblasti mi nebyla příjemná. Ale dceřiny neustávající dotazy, zda už jsem ho použila, mě přiměly ho alespoň vyzkoušet. Zpětně musím říct, že mi pomohl vyrovnat se s nejintenzivnější fází změn v době přechodu – jak po fyzické, tak po emocionální stránce. I když ho nepoužívám často – jen někdy, když mi ho dcera připomene, každé použití vnímám jako přínosné. K., 55 let.

Krápník mám už druhý a jsem moc spokojená. Kdykoliv mám pocit, že dole není něco úplně tak, jak by mělo být, použiju krápník a okamžitě se to srovná. Na začátku jsem ho používala pravidelně 1× týdně, teď už jen, když mám pocit, že je to třeba. Moc doporučuji všem ženám jako součást domácí lékárničky. Jana, 35 let.

S krápníkem Secret Ceres mám jen pozitivní zkušenosti. Používala jsem ho více než rok, nejdříve 1× týdně, pak spíše jen po menstruaci k dočištění, hlavně energetickému. Párkrát jsem ho použila i na pleť nebo pokožku těla při výsevu pupínků či jiných vyrážek a vždy bezvadně zafungoval. Používala jsem ho pro pocit očisty, zejména energetické. Petra, 47 let.

Ceres mi pomohl v době, kdy jsem byla po potratu. Ztratila jsem hodně krve, tělo tím pádem ztratilo i důležité živiny, tím se vychýlilo z rovnováhy a začalo být nemocné. Měla jsem opakované záněty pochvy, a když už jsem měla potřetí antibiotika, jak vaginálně tak perorálně, tak mi došla trpělivost, protože jsem viděla, že se začínám točit v kruhu. Že sice antibiotikama zničím bakterii, která zánět vyvolává, ale zároveň tím, že si vybiju mikroflóru, zapříčiňuju další nerovnováhu, která se zase projevuje zánětem. Takže sice jiná patogenní příčina, ale projev stejný. Takže to bylo z bláta do louže.

Tím pádem jsem vyčerpala konvenční medicínu. Hledala jsem alternativu. Obrátila jsem se na čínský způsob léčení skrze byliny. Ten mi během třech měsíců tělo srovnal natolik, že záněty, dá se říct, téměř vymizely. Ony se pak vrátily ještě asi dvakrát, ale už s dlouhým časovým rozestupem. A následně jsem šla do půstu a úpravy stravy a během roka potíže vymizely úplně. Takže když se ty záněty projevovaly, tak mi Ceres subjektivně velmi pomohl, protože to svědění, pálení zmizelo během pár hodin.

Cítila jsem, že používání Ceresu je potřeba kombinovat s konvenční medicínou. Praktikovala jsem to tak, že když se zánět objevil, použila jsem Ceres, příznaky vymizely, přišla úleva. Ale pro jistotu, jestli zánět neprobíhá skrytě, jsem si vždy došla na gynekologii, nechat se zkontrolovat.

Takže za Ceres dodatečně mnohokrát, mnohokrát děkuji, velice mi pomohl v době, kdy jsem ho opravdu potřebovala. A kdy záněty a ty jeho příznaky mi znepříjemňovaly několik měsíců téměř každý den. A s tím se těžko žije.

Takže děkuju a za mě rozhodně, rozhodně doporučuju v kombinaci s diagnostikou klasické medicíny. Zuzka, 35 let.

Secret ceres (vaginální krápník) používám již více než tři roky a za tu dobu se stal přirozenou součástí mojí intimní hygieny a péče o sebe. Díky němu si udržuji zdravé vaginální prostředí, zbavila jsem se výtoků a jeho používání si pochvaluje také partner, protože má pozitivní vliv na náš sexuální život. Kromě úrovně fyzické pracuje krápník také na úrovni duševní, takže vždy po použití krápníku cítím, že se objeví některá nevyřešená témata mého života. Vzniká tak příležitost zaujmout k těmto tématům jiný postoj, případně je vyřešit. Secret Ceres určitě zůstane součástí mého života. Jeho používání bych doporučila skutečně každé ženě. Iva, 34 let.

Krápník používám již druhým rokem, vždy po půl roce s malými přestávkami. Nejdříve jsem od něho moc neočekávala, ale jakmile jsem ho začala pravidelně používat, zlepšilo se mi vnitřní prostředí. Po menopauze se mi v děloze tvořila nežádoucí sliznice, po užívání se mi trochu snížila. Tím mi krápník pomohl vyrovnat se s hormonálními změnami.

Doporučuji ho všem ženám. M., 60 let.

Použití krápníku mi dalo pocit čistoty a stažení sliznice několik dní po aplikaci. Katka, 40 let.

Když jsem si jej pořídila, byla jsem zvědavá, co mi přinese. Zajímavá na něm byla očista z hlediska fyzického, kdy jsem zjistila, že po jeho použití odchází „zevnitř“ nějaká „stará vrstva“, což mne velmi překvapilo. Po jeho používání se cítím více spojená sama se sebou.

Krápník jsem si pořizovala po druhé ztrátě miminka v bříšku, protože jsem chtěla své tělo očistit od minulosti a podpořit v uzdravování na úrovni těla i duše. A nezklamal :-). Náš tříletý Matýsek je toho důkazem.

Lucie Lebdušková, psycholožka a autorka projektu Čekala jsem miminko,  www.cekalajsemmiminko.cz

Rozdíl před a po těhotenství

Před otěhotněním jsem vnímala účinky krápníku zejména v jemněhmotných sférách. Sloupnutí sliznice trvalo cca 5–7 dní. Po porodu jsem účinek krápníku zaznamenala především na těle. Cítila jsem stažení a někdy i pálení. Sloupnutí staré sliznice trvalo 2–3 dny.

Třešničkou na dortu je milování po použití krápníku. Kromě toho, že byliny z krápníku jsou velmi vyživující a léčivé i pro muže a skrze milování mu je jednoduše můžeš předat, tak prožitky při milování a orgasmus jsou po použití krápníku mnohem intenzivnější. Můžeš si tak dopřát léčivé, vědomé, vášnivé nebo úplně obyčejné milování s neobyčejným prožitkem. Já ho praktikuji většinou cca 12 hodin po použití krápníku, sliznice je v tu dobu prokrvená a víc vnímavá. Zažívám pak úplně jiný orgasmus než normálně. Mnohem delší a intenzivnější.

Tip na použití krápníku – dopřej si léčivý obřad.

Stanov si záměr. Může to být jen pro tebe, to co ty potřebuješ léčit, zharmonizovat, posunout, nebo si můžete s partnerem dopřát léčivé milování po použití krápníku – funguje to skvěle, zvlášť pokud potřebujete vyladit něco ve vztahu. Pak si stanovte záměr společný. Krápník použij s naladěním na záměr. Poté si užijte společné léčení nebo zhmotňování přání skrze milování.

Příprava na těhotenství a poporodní péče

Jako příprava a vyladění na těhotenství mi krápník zafungoval perfektně. Už v průběhu těhotenství jsem proto plánovala poporodní péči s krápníkem. 

Věděli jsme, že se k nám po synovi chystá druhé miminko. Chtěla jsem, aby mé tělo bylo fit, připravené a vyladěné. Aby všechny procesy byly dokončené a usazené. Z poporodní péče se tak stala zároveň příprava na početí. Krápník mě opět podpořil. Pár měsíců po porodu se k nám připojilo druhé miminko do vyladěného pelíšku.

Děkuji za krásnou fotku mojí drahé Katce Tůmové ❤️ http://www.fotimslaskou.cz

Pokud chceš probudit svou sílu, aktivovat druhou čakru nebo rozproudit kreativitu, připravit se na těhotenství nebo srovnat po porodu, jdi do toho.

Čaruj s krápníkem. Opravdu dovede kouzla. 

A mě moc těší milé kouzlo, které se nám s Lucií Aujeskou, českou distributorkou krápníku, pro tebe povedlo vyčarovat. S kódem „Kouzlo“ získáš slevu 5 %. Jo! 

Dopřej si kouzelnou péči

S láskou

Žaneta

Žaneta Ariati
Jsem moderní čarodějka, miluju rituály a provázím ženy jejich vnitřním světem, aby žily svou podstatu a tvořily si naplněné životy. Více o mně si můžeš přečíst tady. Ve video programu Čarodějná škola Tě naučím přičarovat si splněná přání. Svou přirozenost můžes objevovat skrze KOUZELNÉ ŘÍŠE.
Comments