Vzkaz od dětí nové doby

24.2. 2019Žaneta Ariati3433x

Někdy za mnou chodí bytosti, abych předala jejich vzkazy a sdílela moudrost, kterou přinesly.

Nejčastěji jsou to bytosti Kouzelných říší, se kterými spolupracuji už dlouho a dobře se známe. Provázely mě na každém kroku při tvoření e­-bookuomalovánek a pečlivě mi předávají inspiraci pro nové rituály, meditace a programy.

Tentokrát za mnou ale přišly duše miminek, které se v nejbližší době chystají vtělit a narodit se na Zemi. Byly jich tisíce. Vzácné bytosti s otevřeným vědomím, jemnou září a napojením na hlubokou moudrost.

Jejich přání předat vzkaz svým rodičům byl naléhavý a neodbytný. Musela jsem vstát uprostřed noci a jít zapisovat.

A tak předávám vzkaz od dětí nové doby:

“Jsme připraveni.

Jsme otevřeni nové budoucnosti, která se tvoří právě teď.

Život je naše přirozenost.

Proč je nás tolik? Chceme uspíšit změny, přispět k proměně Země, a také prožít zkušenosti, které jinde nejsou.

Jsme otevření a přirození, jsme vědomí, naladění na vyšší moudrost.

Život je naše přirozenost.

Nepotřebujeme kontrolu, neustálý dohled, poměřování a strach z vnějšku.

K růstu potřebujeme důvěru, vaši důvěru. V život, v naši sílu, ale především důvěru vás samých v sebe, ve vaši velikost. Důvěra nás všechny otevírá, nás i vás. A vás konečně směřuje na správnou cestu.

Víme, co potřebujeme, kdy a jak. Někdy čekáme i roky na vhodný moment u těch pravých rodičů. Někdy přicházíme nečekaně, jako překvapení. Ale věřte, že to je to nejlepší pro všechny zúčastněné.

Jsme vedeni vyšším záměrem pro změnu. Planetární změnu. Prosím, otevřete se i vy změnám. Potřebujeme, abyste vy, naši rodiče, průvodci a pomocníci měli aktuální nastavení. Aby ve vás koloval co nejryzejší život. Bez nánosu strachu, pochyb, bez prevence bolesti.

Změnám se nedá vyhnout, všichni už jsme jejich součástí. Už nazrál čas žít ve svobodě bez nutnosti se se změnami rvát nebo je odmítat.

Vědomí matky Země je otevřené. Čerpáme z něj. I vy můžete. Konečně se o Zemi opřete a kráčejte se vzpřímenou hlavou. Svobodně a lehce.

Proměna začíná v nás, až potom se může šířit dál. Proto je nás tolik. Je potřeba vytvořit vlnu. Velkou vlnu, která strhne hráz postavenou z kostí neúspěchů.

Dnes už jsme jinde. Dnes už se smí žít svobodně, lehce, velkolepě. Je to velkolepá změna. Je čest být součástí. Všichni přispíváme.

Chceme žít život svobodně, ne se s vámi neustále přít o vaši pravdu.

Potřebujeme důvěru. Nechte nás ochutnávat život a tvořit.”

Pokud čteš tento text, pravděpodobně máš doma dítě nové doby nebo se k Tobě chystá. K hlubšímu porozumnění těmto dětem a jejich potřebám Ti mohou pomoci omalovánky připravené v naladění s pomocí bytostí ze světa Kouzelných říší. Najdeš je tady.

S láskou

Žaneta

 

Žaneta Ariati
Jsem moderní čarodějka, miluju rituály a provázím ženy jejich vnitřním světem, aby žily svou podstatu a tvořily si naplněné životy. Více o mně si můžeš přečíst tady. Ve video programu Čarodějná škola Tě naučím přičarovat si splněná přání. Svou přirozenost můžes objevovat skrze KOUZELNÉ ŘÍŠE.
Comments